MASTERSTUDIES

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos Batu Pahat Malaizija 2021

Magistro laipsnis yra akademinis laipsnis, suteikiamas asmenims, kurie sėkmingai žyminčių aukštesnio lygio kompetenciją. Yra dviejų pagrindinių tipų Masters - mokoma ir moksliniai tyrimai.

Magistro absolventas lygio akademinio programa, kuri trunka apie dvejus metus po bakalauro laipsnį gauti. Magistro siūlomi įvairių specialybių ir priklausomai nuo mokyklos, jie taip pat gali būti pasiūlyta internetu ar asmeniškai. Pelningiausi kapitonas gali padidėti darbo galimybių absolventams.

 

 

Malaizija yra federalinė konstitucinė monarchija Pietryčių Azijoje. Jis susideda iš trylikos valstybių ir trijų federalinių teritorijų ir turi bendrą sausumos apie 329.847 kvadratinių kilometrų atskirtų Pietų Kinijos jūra į dvi panašaus dydžio regionuose, Pusiasalio Malaizija ir Malaizijos Borneo.

Palyginti magistro programų jungtinėse Amerikos Batu Pahat Malaizijoje 2021

Rezultatai Filter

Inti mba dvigubas apdovanojimas su ma studijos iš uni of hertfo

INTI International University & Colleges, Malaysia
MBA
MA
<
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis

Mūsų verslo administravimo magistro (MBA) dvigubas apdovanojimas su magistro valdymu studijų iš universiteto Hertfordshire, UK leis jums sužinoti svarbių verslo administravimo ...

Skaityti daugiau

Tarptautinio verslo magistras

INTI International University & Colleges, Malaysia
Magistras
<
Dieninės
<
Dalinės
Universiteto miestelis

Tarptautinio verslo magistras (MPB) nagrinėja problemas, įtakos daugiausia į Azijos - Ramiojo vandenyno regione. Verslo operacijos šiame regione yra nuolat pertvarkoma, teikia ...

Skaityti daugiau