Filter
Magistro laipsniai
Belgija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Mechaninė inžinerija Belgijoje - 2020

Iš Masters nauda peržengia pagerinti savo uždarbio potencialą. Jie gali suteikti jums su asmeninių ir profesinių įgūdžių paspartinti savo plėtrą. Jie taip pat yra galimybė atskirti save nuo savo bendraamžių, daugelis iš jų turės panašias lygio ir bakalauro kvalifikaciją.

Mechaninės inžinerijos sritis - tai įvairiausių objektų bei sistemų gamybos mokslas. Šis studijų laukas yra ypatingai platus, kadangi į jį yra įtraukiamas visas gamybos procesas nuo idėjos aprašymo, pavienių detalių gamybos, atskirų detalių sujungimo į vieną visumą, bei sistemų integravimo tarpusavyje.

Su aukštuoju išsilavinimu yra aukščiausiame švietimo sistemos Belgijoje vyriausybė daugiau dėmesio įsitikinti, kad studentų gyvenimas yra pagaminti taip paprasta, kaip įmanoma, per paskolų ir dotacijų programas. Jie siūlo rėmėjų tarptautinių studentų iš neturtingų ir pažeidžiamų sluoksnių, kurie norėtų studijuoti šioje šalyje.

Geriausios magistro studijos - Mechaninė inžinerija Belgijoje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Mechaninė inžinerija, Belgija

University of Mons

Išsivysčiusios per mokslo mechanikos inžinerijos magistras įgūdžiai yra labai platus. Jie grindžiami bendru formavimas, iš specializuojamės srityje pasirinkimo ir laipsni ... [+]

Ši programa yra mokoma prancūzų kalbos.

Išsivysčiusios per mokslo mechanikos inžinerijos magistras įgūdžiai yra labai platus. Jie grindžiami bendru formavimas, iš specializuojamės srityje pasirinkimo ir laipsniškai ir koordinuotai organizavimo asmens darbus.

Profilis Programos

Bendroji pagrindinė programa suteikia kietu ir skysčių bei dujų mechanikos pagrindus, mašinose, šilumos perdavimo ir projektavimo / gamybos.

Trečdalis mokymas pritaikytas pagal vieną iš trijų specializuojasi srityje pasirinkimas:

Kontroliuojamų sistemų dėmesio leidžia patekti į projektavimo automatizuotų ir mechatroninių sistemų sutelkiant dėmesį į išplėstinę integracijos komponentų iš įvairių technologijų. Dėmesys daugiausia nuolatinių pramoninių procesų ir elektroninių kontrolės. Energijos ir energijos sistemose dėmesys mano racionalų energijos ir tvaraus vystymosi. Su šio mokymo, inžinierius gali vaidinti svarbų vaidmenį įvairių procesų gamybos, keitimo ir perdavimo galios ir energijos, o mažinti jų neigiamą poveikį kontrolei. Šis laukas tiesiogiai naudos iš tyrimų, atliktų pagal Energetikos klasterius. The Machine Dizainas ir gamybos inžinerijos dėmesys suteikia papildomą mokymą projektavimo, gamybos, eksploatavimo ir priežiūros mechaninių sistemų tradiciniams pramonės sektoriuose. Visų pirma, tie gali pastebėti siūlomų kursų kompiuterinių kinematika ir dinamika ir patikimumo pramonės įmonėse. Šis mokymas yra susijęs su rizikos klasteris į FPMs. ... [-]
Belgija Monai
Rugsėjis 2020
Prancūzų kalba
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba