Filter
Magistro laipsniai
Graikija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Mechaninė inžinerija Graikijoje - 2020

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurias gali rinktis jau bakalauro studijų laipsnį įgiję studentai. Magistro studijos vidutiniškai trunka iki dvejų akademinių metų. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos į magistro studijų programas paprastai yra įtraukiami nuo 36 iki 54 akademinių kreditų.  

Mechaninės inžinerijos sritis yra ypatingai plati, kadangi ji apima daiktų bei sistemų gamybos procesą nuo idėjos vystymo iki paruošimo jų pardavimui. Tad šios srities specialistai turi gerai išmanyti jų kuriamų objektų funkcionalumą bei dizaino subtilybes, taip pat estetinės išvaizdos niuansus, o taip pat jie turi ir tinkamai įvertinti aplinkos kriterijus, kurioje jų konstruojamas daiktas ar sistema bus naudojama.

Graikija sukūrė savo švietimo sistemą su aukštuoju išsilavinimu viršuje. Daugiau kaip 40% visų graikai gyvena Atėnuose, o taip pat, kur geriausias galimybes siekti aukštojo mokslo lygį yra. Ribojasi su Albanija, Makedonijos, Bulgarijos ir Turkijos, Graikija turizmo perlas su viena iš pasaulyje 's fantastinis paplūdimiai.

Geriausios magistro studijos - Mechaninė inžinerija Graikijoje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Mechaninė inžinerija, Graikija

Mediterranean College, Athens

Ši programa yra patvirtinta Derbio universiteto ir siekiama suteikti studentams tvirtą pagrindą Mechanikos inžinerijos, tuo pat metu suteikiant galimybę specializuotis ir ... [+]

Geriausios magistro studijos - Mechaninė inžinerija Graikijoje - 2020. Viduržemio jūros kolegija buvo pirmoji kolegija, siūlanti akademinius bakalauro laipsnius mechanikos inžinerijos srityje Graikijoje.Derbio universitetas yra aukščiausioji JK universitetas mechanikos inžinerijos srityje (189 m. 2019 m. Guardian University Guide).Šis kursas gali būti profesionalus pripažinimas ir praktika pagal JK Inžinerijos tarybos reikalavimus, o tolesnis tyrimas taip pat gali suteikti Graikijoje visas profesines teises (užsakomojo inžinieriaus statusas).Kursas apima tris pagrindines mechaninės inžinerijos sritis: energetiką, gamybą ir pramoninį valdymą, kuris yra kontekstualizuotas Graikijos inžinerijos pramonėje (teisės aktų klausimai ir kt.).Jis apima kompiuterizuotą projektavimą ir modeliavimą , naudojant pažangiausias programinės įrangos, ir daugiausia dėmesio skiriama dinamikai, gamybos procesams ir medžiagoms , o tai lemia aukštos kvalifikacijos absolventus.Studentai turi prieigą prie šiuolaikinių įrenginių , tiek Kolegijos vidaus dirbtuvėse, tiek ir partnerių organizacijose, turinčiose pažangiausias laboratorijas, kad galėtų atlikti praktinį mokymą, projektus ir stažuotes .... [-]
Graikija Atėnai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba