Filter
Magistro laipsniai
Iranas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Mechaninė inžinerija Irane - 2020

Meistras 's laipsnis yra antrosios pakopos akademinis laipsnis. Vienas turi jau turėti bakalauro laipsnį kreiptis meistras 's programos. Dauguma meistras 's studijų programą reikės studentams baigti magistro ' s darbą arba mokslinių tyrimų popieriaus.

Mechaninės inžinerijos studijas pasirinkę studentai itin išsamiai nagrinėja įvairiausių objektų bei sistemų gamybos principus. Priklausomai nuo studentų pasirinktos konkrečios studijų specialybės jie gali rinktis studijuoti, pavyzdžiui, itin mažų detalių, tokių kaip sensorinių jutiklių gamybos niuansus, o taip pat ir didelių sistemų, tokių kaip lėktuvų kontrolinių sistemų gamybos bei veikimo subtilybes.

Tai yra žinoma kaip Irano Islamo Respublikos. Ji yra Vakarų Azijoje. Švietimas čia yra centralizuotas su K-12 švietimas prižiūri Švietimo ir mokslo ministerija o aukštojo mokslo prižiūri mokslo ministerija ir Technology.According į SCImago, Iranas gali rangas ketvirta pasaulyje pagal mokslinių tyrimų rezultatų iki 2018 m.

Geriausios magistro studijos - Mechaninė inžinerija Irane - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Mechaninė inžinerija, Iranas

University of Tehran, Kish International Campus

Mechatronikos sistemų inžinieriai naudoja tikslų mechaninį, elektrinį ir kompiuterinę inžineriją, taip pat matematiką ir kompiuterių mokslą, kad galėtų kurti patobulintus ... [+]

Įvadas

Mechatronikos sistemų inžinieriai naudoja tikslų mechaninį, elektrinį ir kompiuterinę inžineriją, taip pat matematiką ir kompiuterių mokslą, kad galėtų kurti patobulintus produktus, sistemas ir gamybos procesus, reikalaujamus šiandieninėje rinkoje. Šiuolaikinės inžinerijos pagrindinė kompetencija yra mechanikos, elektronikos, informacinių technologijų ir valdymo inžinerijos disciplinų sujungimas. Taigi, Mechatronikos mokymo programa suteikia plačią pažvelgti į naujausius šio tarpdisciplininio derinio metodus, kuriuos papildo universitete ar pramonėje vykdomi mokslinių tyrimų projektai. Naudodami pažangias mokslo ir inžinerijos žinias, "mechatronic" sistemų inžinieriai sujungia mechanines, elektrines ir elektronines posistemes, kad sukurtumėte vieną valdomą sistemą. Šiandien automobilių yra daugiau kaip 100 kompiuterių - tai tik viena iš daugybės šiuolaikinių mašinų: nuo drabužių džiovyklų ir indų plovyklių iki automatinio fokusavimo kamerų ir bankomatų, kurie remiasi mechatroninėmis sistemomis. Mechatronikos sistemų inžinieriai taip pat atlieka neabejotiną vaidmenį pramoninėse robotose ir autonominių (nepilotuojamų) transporto priemonių, kurios gali veikti kaip viskas nuo kosminių zondų iki mobilių karinių žvalgybos padalinių, kūrimą. Būsima karjera yra įmanoma įvairiausiose šakose, įskaitant aviacijos inžineriją, automobilių pramonę, laivų statybą, biomedicininių prietaisų inžineriją ir elektronines pramogas.... [-]

Iranas Teheranas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba