Filter
Magistro laipsniai
Marokas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Mechaninė inžinerija Maroke - 2020

Kad galėtų sėkmingai gauti magistro kvalifikaciją, jums reikės gauti kreditų skaičių, einančios individualius modulius. Dauguma mokoma magistro turės pagrindinių modulių skaičių, kurį turi priimti ir perduoti, siekiant gauti kvalifikaciją. Mokslinių tyrimų magistrantūros vertinimas yra beveik visada vien tik vienos disertacijos modulis arba projektu.

Mechaninės inžinerijos sritis reikalauja itin plataus žinių bei įgūdžių pagrindo. Šis studijų laukas yra ypatingai platus, nes jis apima visų objektų nuo mažiausių mūsų kasdienybėje naudojamų daiktų, iki didžiausių sistemų bei mašinų konstravimo temas.

Marokas yra Šiaurės Afrikos šalis, kuri turi įtakos tiek Šiaurės Atlanto vandenyne ir Viduržemio jūros pakrantė. Dauguma užsieniečių nori studijuoti Maroko ieško arba arabų ar prancūzų kalbos kursus. Visi didieji miestai turi kalbos centrus, o kai kurie net pasirūpinti namų lieka su arabų kalbančioje šeimoje, per savo kurso.

Geriausios magistro studijos - Mechaninė inžinerija Maroke - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Mechaninė inžinerija, Marokas

Université Internationale de Rabat (UIR)

Aeronautika į brūkšnelius mokyklos programas, parengti inžinerinės profesijos reaguoti įgūdžius prašymo ir kartu ... [+]

Aerokosmosas inžinerijos magistras Programos Aeronautika į brūkšnelius mokyklos pasirengti inžinerinės profesijos reaguoti įgūdžius prašymo ir dokumentų plėtros Maroko aukštųjų technologijų sektoriuose, ir numatyti sparčiai keičiasi transportavimo technologijų. Aeronautika į IUR mokykla siūlo aukšto lygio mokymą ir apima kompetencijos sritys, Extended derinant griežtą teorinį mokymą turi platų technologijų mokslinius tyrimus ir taikomos. Ji suteikia studentams ir daugiadalykių mokymo centruose inžinerijos srityse ir orientuota į išplėstinę aeronautikos ir erdvės. Aerospace Engineering Mokykla skatina mokslinius tyrimus šioje srityje steigiant laboratorijas, paremtą partnerystės susitarimų su akademinių bei pramonės sektoriaus dalyvių, pavyzdžiui, Thales grupės ir Gruzijos technologijos institutas technologijų priešakyje. Rengimo tikslai Rabatas tarptautinis universitetas siūlo studentams aukšto lygio rengimas, pripažintas tarptautiniu mastu ir siekiant sujungti puikias programas Georgia Institute of Technology, turi vieną iš pedagoginių ir mokslinių tyrimų komandų UIR klasės .... [-]

Marokas Rabatas
Rugpjūtis 2020
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba