Filter
Magistro laipsniai
Pietų Korėja Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Mechaninė inžinerija Pietų Korėjoje - 2020

Iš Masters nauda peržengia pagerinti savo uždarbio potencialą. Jie gali suteikti jums su asmeninių ir profesinių įgūdžių paspartinti savo plėtrą. Jie taip pat yra galimybė atskirti save nuo savo bendraamžių, daugelis iš jų turės panašias lygio ir bakalauro kvalifikaciją.

Mechaninės inžinerijos sritis - tai įvairiausių objektų bei sistemų gamybos mokslas. Šis studijų laukas yra ypatingai platus, kadangi į jį yra įtraukiamas visas gamybos procesas nuo idėjos aprašymo, pavienių detalių gamybos, atskirų detalių sujungimo į vieną visumą, bei sistemų integravimo tarpusavyje.

Dėl aukštojo mokslo įstaigoms, įtrauktoms reguliariai ketverių metų kolegijose ir universitetuose. Švietimas yra labai rimtai Pietų Korėjoje, ir šalis gyvena keli pasaulinio lygio universitetų, iš kurių daugelis mainų sutartis su įvairiomis užsienio universitetuose, ir yra geras būdas užsieniečiams pagyventi šalyje.

Geriausios magistro studijos - Mechaninė inžinerija Pietų Korėjoje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Mechaninė inžinerija, Pietų Korėja

Kitos šios studijų srities programos:
Pohang University of Science and Technology

Mechaninė inžinerija yra plati disciplina, susijusius su pagrindiniais principais mechanika, projektavimas ir gamyba iš visų mechaninių sistemų rūšių. Jo taikymo sritis y ... [+]

Master Mechaninė Mechaninė inžinerija yra plati disciplina, susijusius su pagrindiniais principais mechanika, projektavimas ir gamyba iš visų mechaninių sistemų rūšių. Jo taikymo sritis yra plati, ir jos sąveika su kitomis disciplinomis tampa sudėtingesnis nei anksčiau dėl spartaus pažangos mokslo ir technologijų srityje, pradedant nuo įprastinių technologijų, susijusių su elektros energetikos sistemų, transporto ir gamybos Nano sistemų ir biologinės medicinos sistemų. Mechanikos inžinerijos katedra, kuria siekiama kompetencijos švietimo ir mokslinių tyrimų, buvo įdarbinti aukščiausios kokybės fakulteto nariai ir įsigyti modernius įrenginius ir įrangą. Departamentas ilgainiui išaugs iki 35 fakulteto nariai, 200 studentai ir 300 antrosios pakopos studijų studentams dydžio. Bakalauro programa skirta suteikti platų mokslinį ir techninį išsilavinimą mechanikos inžinerijos. Mokymo programa susideda iš kursų, plėtoti pagrindines teorijas ir pagrindines sąvokas, taip pat kursus, kurie rodo šių sąvokų sąveika su įvairių programų. Akcentuojamas inžinerinių mokslų srityse kietų ir skysčių bei dujų mechanikos, inžinerijos medžiagų, termodinamikos ir šilumos perdavimo, dinamikos, kontrolė, eksperimentavimo ir matavimo, ir dėl šių sričių projektavimo ir sistemos sintezės integracija. Studijų studentai ras galimybių pasirinkti mokslinių tyrimų srityse ir kvalifikacijos kėlimo kursus įgyjamas aukštesniojo laipsnio mechaninės inžinerijos. Siekiant patenkinti pramonės poreikius, Mechanikos katedra buvo siekiama pagerinti tiek pramoninis pritaikomumas technologijas ir teorinius mokslo ir inžinerijos srityse. Mechanikos inžinerijos katedra buvo įvertintas kaip tautos viršų studijų programos mechaninės inžinerijos srityje Švietimo, mokslo ir technologijų ministerija. Straipsnių per fakulteto skaičius per metus jau viršijo 5, kuris yra vidutinis skaičius pasaulinės klasės geriausių universitetų pasaulyje, o poveikio koeficientas už popieriaus taip pat artėja į tuos universitetus. Departamentas taip pat namų 14 nacionalinių... [-]

Pietų Korėja Gyeongsan-si Seulas
Kovas 2020
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba