Filter
Magistro laipsniai
Turkija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Mechaninė inžinerija Turkijoje - 2020

Magistro laipsnis yra suteikiamas studentams, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos specialybės antrosios akademinės pakopos studijas.

Mechaninės inžinerijos studijas pasirinkę studentai itin išsamiai nagrinėja įvairiausių objektų bei sistemų gamybos principus. Priklausomai nuo studentų pasirinktos konkrečios studijų specialybės jie gali rinktis studijuoti, pavyzdžiui, itin mažų detalių, tokių kaip sensorinių jutiklių gamybos niuansus, o taip pat ir didelių sistemų, tokių kaip lėktuvų kontrolinių sistemų gamybos bei veikimo subtilybes.

Universitetai Turkijoje suteikti arba du arba keturis metų ugdymo studijas, o studijų programos naujausia mažiausiai dvejus metus. Yra apie 820 aukštojo mokslo institucijų Turkijoje įskaitant 76 universitetų, kurių bendras studentų studijuoja daugiau nei 1 mln. Švietimo kokybė Turkijos universitetuose labai skiriasi, kai teikiant švietimą ir paslaugos lygiavertė su tarptautiniu mastu pripažintų mokyklų.

Geriausios magistro studijos - Mechaninė inžinerija Turkijoje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Mechaninė inžinerija, Turkija

Izmir Institute of Technology

Mechaninės inžinerijos departamento misija yra sukurti, kad mokiniai iššūkius, susijusius su jų ypač karjeros ir sparčiai kintančių technologijų aplinką. ... [+]

meistras mechaninės inžinerijos

Mechaninės inžinerijos departamento misija yra sukurti, kad mokiniai iššūkius, susijusius su jų ypač karjeros ir sparčiai kintančių technologijų aplinką. Mokymo programa yra struktūrizuotas siekiant suteikti su techninių įgūdžių studentams, ir problemų sprendimo gebėjimus, su vis didėjančio atsakomybę už aplinką.

Kursai yra dėstomi anglų kalba pirmaujančių mokslininkai. Mechaninė departamentas, daugiausia dėmesio skiriama švietimui, ypatingą dėmesį skiriant projekto pagrindu, mokslinius tyrimus orientuotą programą.

Finansuojami moksliniai tyrimai formuoja paramos stuburą Departamentui laboratorijose per DPT, TÜBİTAK, Gynybos ministerijos, ES 7-oji bendroji, privačios bendrovės, taip pat NATO NMF, BMBF.... [-]

Turkija Izmiras
Rugsėjis 2020
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba