Filter
Magistro laipsniai
Vietnamas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Mechaninė inžinerija Vietname - 2020

Meistras lygio tyrimai apima specializuotą studiją dėl mokslinių tyrimų ar profesinės praktikos srityje srityje. Uždirbti magistro laipsnį rodo aukštesnio lygio meistriškumą tema. Uždirbti magistro laipsnį gali trukti nuo vienerių metų iki trejų ar ketverių metų. Prieš galite pereiti, paprastai turite parašyti ir apginti disertaciją, ilgai popieriaus tai yra jūsų specializuotų mokslinių tyrimų kulminacija.

Mechaninės inžinerijos sritis - tai įvairiausių objektų bei sistemų gamybos mokslas. Šis studijų laukas yra ypatingai platus, kadangi į jį yra įtraukiamas visas gamybos procesas nuo idėjos aprašymo, pavienių detalių gamybos, atskirų detalių sujungimo į vieną visumą, bei sistemų integravimo tarpusavyje.

Vietnamas (Việt Nam), oficialiai Vietnamo Socialistinė Respublika (cong Hòa xa Hội Chu Nghia Việt Nam) yra ilgas, plonas šalis Pietryčių Azijoje. Vietnamas 's istorija yra viena iš karo, kolonizacijos ir maištą. Užsienio universitetų buvimas didėja Vietname, kurios turi daugiau nei 160 universitetų.

Geriausios magistro studijos - Mechaninė inžinerija Vietname - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Mechaninė inžinerija, Vietnamas

Vietnamese-German University

Nuo lietimui jautriais ekranais ir kameros Mobilieji telefonai su labai robotais modernių gamybos įrenginius: akivaizdu, kad jutikliai ir jų paraiškos tapti esminė techno ... [+]

Meistras Mechatronikos ir jutiklių sistemų technologijos

Mechatronika ir jutiklių sistemos Technologijos (MSST) yra dieninės dvejų metų (4 semestras) Magistro programa siūloma VGU pagal Hochschule Karlsruhe - taikomųjų mokslų universitetas, Vokietija. Dėstomoji kalba yra anglų.

Kodėl ši programa?

Nuo lietimui jautriais ekranais ir kameros Mobilieji telefonai su labai robotais modernių gamybos įrenginius: akivaizdu, kad jutikliai ir jų paraiškos tapti esminė technologijos inžinerijoje.

Pagal dabartinį plėtros, didžioji dalis būsimo augimo šiame sektoriuje bus Azijoje. Siemens, Bosch ar Intel: daugelis kompanijų tik pradėjo perkelti savo gamybos ir mokslinių tyrimų bazės į Vietnamą ir ten jau yra aukštos kvalifikacijos specialistų trūkumas. Tai gera priežastis dalyvauti karjeros galimybes. Glaudžiai bendradarbiaujant su pramone, MSST reaguoja į darbo rinkos poreikius ir teikia aukščiausios kokybės absolventus kurti rytdienos technologijas. Ši programa atveria puikias darbo ir mokslinių tyrimų galimybes studentams daugelyje šakų šioje pramonės šakoje, kaip mikroelektronika, automobilių, aplinkosaugos technologijų ir automatizavimas.... [-]

Vietnamas Hošimino miestas
Rugsėjis 2020
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba