MASTERSTUDIES

Palyginti 5 magistro studijų programas - Menų ir dizaino studijos

Profesinių studijų (MPS) Mokytojas yra po vidurinio mokslo baigimo atestato laipsnį sukurta siekiant sujungti praktines žinias, patirtį ir analizę tarpdisciplininio srities už daugiau dėmesio būtent toje srityje tikslais.

Kokie Profesionalūs studijos meno ir dizaino? Profesinių studijų magistro su šios koncentracijos gali galąstuvas taikomų tokiose srityse kaip apšvietimo ar interjero dizaino arba gali atrodyti išskirtinai kompiuterio ir interneto žaidimų kūrimą. Kursinių gali apimti klases dizaino ir koncepcijos, psichologijos, informatikos, taikant ir tvarumą, strateginio valdymo, ekonomikos, projektų valdymo ir prekės ženklo ir rinkodaros. Šis laipsnis tipas siekia parengti absolventus aktyvių lyderio vaidmens realius projektus, iš vizualizacijos iki pabaigos.

Vienas iš didžiausių naudą profesinės studijų programą yra kontaktas suma studentas patirtimi su lyderiais jų studijų srityse. Pavyzdžiui, atsižvelgiant į Žaidimai plėtros programos magistras, studentai gali dirbti kartu su profesionalių kūrėjų projektų metu, ir turi galimybę įrodyti savo dizaino pramonės lyderių. Studentai gali puoselėti santykius, kurie perkelti iš klasės ir į savo karjerą.

Iš laipsnį kaina gali skirtis priklausomai nuo universiteto iki universiteto. Susisiekite pasirinktą mokyklą sužinoti išsamią informaciją apie studijų ir registracijos tvarkaraščius.

Profesinių studijų meno ir dizaino magistro gali pasiūlyti daug karjeros galimybes į absolventas. Konkretus tyrimas gali sukelti interjero dizaino pozicijos sveikatos priežiūros pramonėje.Yra specialistų, tiek privataus sektoriaus ir bendruomenių tvaraus planavimo ir plėtros poreikis. Apšvietimo dizainas turi programas visose architektūros srityse, iš centrinės būstinės į teatrą. Žaidimų pramonė siekia novatorių, kurie turi išsilavinimą ir patirtį pritaikyti savo kūrinius į rinką. Projektavimo ir kūrimo įgūdžiai yra labai darbingas ir elektros inžinerijos, be kitų sričių.

Naršyti mūsų didelę duomenų bazę programų, kad parodyti jums, kaip žengti kitą žingsnį savo profesinę karjerą meno ir dizaino. Paieška jūsų programos žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

5 Rezultatai Menų ir dizaino studijos Filter

Grafinio dizaino magistras

Barreira Arte + Diseño
Magistras
19 Spal. 2020
<
Dalinės
Ispanų
Universiteto miestelis

„Barreira A + D“ grafinio dizaino, kūrybiškumo ir komunikacijos magistras yra didelio našumo programa, orientuota į kintantį profesinį pasaulį, kuriame šiuo metu veikia grafin ...

Skaityti daugiau

Menų Ir Dizaino Valdymo Meistras (MADEM)

Università LUM Jean Monnet School of Management
Magistras
<
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis

Menų magistras

Skaityti daugiau

Naujųjų Menų Technologijų Magistro laipsnis

NABA
MA
Spal. 2020
<
Dieninės
<
2 metai
22 Rgp. 2020
Anglų
Italų
Universiteto miestelis

Naujasis dvejų metų naujųjų menų technologijų magistro laipsnis kartu su žiniasklaidos dizaino ir multimedijos meno bakalaurais bei kūrybinių technologijų bakalaurais tiria pa ...

Skaityti daugiau

Dalian Polytechnic University
Magistras
Rgs. 2020
<
Dieninės
<
2&nbsp;-&nbsp;3 metai
Kinijos
Universiteto miestelis

1 paso kopija " Stipendijos Kinijos vyriausybė stipendija: Pasak "PRIEMONĖS Kinijos vyriausybė stipendijų statuso"

Skaityti daugiau

Across the Pond
Magistras
Rgp. 2020
<
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis

Kaip visoje tvenkinių padėti?

Skaityti daugiau