Filter
Magistro laipsniai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 167 magistro studijų programas - Menų studijos

Daugybė žmonių renkasi menų magistro studijas, nes būtent šios studijos jiems atveria daugybę svajonių karjeros galimybių. Populiariausios menų studijų programos pasaulio universitetuose paprastai yra priskiriamos prie šių meno sričių - tapybos, fotografijos, muzikos, vaizduojamojo meno, mados, kulinarijos ar interjero dizaino. Šios studijų programos duris atveria labai įdomiai bei dinamiškai karjerai.

Kas yra menų disciplina?

Menų studijų programų studentai paprastai gilinasi į kiek abstraktesnes meno teorijas. Šio tipo studijos palyginus su tiksliųjų mokslų programomis, kuriose karaliauja konkretumas, faktai ir formulės, reikalauja itin daug kūrybinio mąstymo. Tad šios studijų programos yra itin svarbios, tiems, kas nori dirbti kūrybinį darbą. 

Kokie yra menų magistro studijų privalumai?

Menų magistro studijų privalumai yra labai konkretūs. Be šių programų pasaulis pristigtų kultūros, socialinės informacijos bei politikos. Nesvarbu ar studijuojate taikomąją dailę, madą ar kitą menų specialybę, kiekviena iš šių programų prisideda prie kūrybinio bei intelektualinio žmonijos tobulėjimo. Ši mokslo sritis padeda žmonijai lavinti mintis, jausmus bei įsitikinimus.

Kokie yra menų disciplinų tipai?

Į menų studijų sritį yra įtraukiama daugybė skirtingų magistro studijų programų. Vienos jų gali būti šokis, teatras ar klasikinė muzika. Įvairiausi universitetai taip pat siūlo dizaino, keramikos, muziejininkystės bei architektūros studijas. Studentai taip pat gali rinktis studijuoti taikomuosius menus, kompiuterijos menus, televizijos studijas ir t.t. Visos šios programos gali atverti kelius į itin įdomią karjerą.

Kodėl verta rinktis internetines menų studijas?

Internetinės menų studijos kai kuriems studentams yra idealus pasirinkimas. Daugybė bakalauro menų programas baigusių studentų pradeda dirbti jų pasirinktoje srityje. Tad internetinės magistro studijos jiems leidžia įgyti magistro laipsnį, tačiau tuo pačiu metu dirbti ir siekti užsibrėžtų tikslų. Internetines studijas pasirenkantys studentai taip pat turi galimybę rinktis iš daugybės skirtingų šalių studijų programų. Nors šio tipo studentai dažnai pastebi, kad internetinės studijos reikalauja daugiau disciplinos ir valios pastangų, tačiau jų lankstumas bei universalumas atperka šias pastangas.

Kokias karjeros galimybes atveria menų studijos?

Priklausomai nuo konkrečios menų magistro studijų programos, jos gali suteikti daugybę karjeros galimybių. Pavyzdžiui, animacijos ar grafinio dizaino studentai po studijų gali pradėti dirbti televizijoje. Klasikinio meno studentai gali, pvz., dirbti muziejuje ar meno galerijoje.

Menų magistro studijos atveria visas galimybes įgyti jus dominančios srities žinių ir įgūdžių ir taip padidinti savo galimybes pradėti norimą karjerą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

167 Rezultatai Menų studijos

IED – Istituto Europeo di Design Rome

Menų vadybos magistro kursas yra 11 mėnesių trukmės tarpdisciplininis kursas, kuris tikrai yra unikali, keliaujanti formulė. Studijų planas vyksta trijose skirtingose ​​p ... [+]

Šis kursas vyksta ITALIJOS KALBA.

Menų vadybos magistro kursas yra 11 mėnesių trukmės tarpdisciplininis kursas, kuris tikrai yra unikali, keliaujanti formulė. Studijų planas vyksta trijose skirtingose ​​prestižinėse vietose: Florencijoje, Romoje ir Venecijoje, siekiant sutelkti studentus į didžiulį šiuolaikinio meno kelionę, sutelkiant dėmesį į ateities darbo vietas.

Magistrantūros studijų kursas sukuria pagrindinį kultūros institucijų, susijusių su meno projektų valdymu, gyvenimą. Šis specialistas sugeba nustatyti naujovišką turinį, rengti išsamų renginių tvarkaraštį, planuoti ir plėtoti lėšų rinkimo renginius ir išteklių valdymą.

... [-]
Italija Rome
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
11 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Applied Sciences Europe

Atkreipkite dėmesį į "BTK" už fotografuojant įdomią ir kūrybinę karjerą. Kaip? Su BTK akredituotos magistro programos, orientuotos į ateitį, aplinkoje, kurioje asmeninės ... [+]

Atkreipkite dėmesį į "BTK" už fotografuojant įdomią ir kūrybinę karjerą. Kaip? Su BTK akredituotos magistro programos, orientuotos į ateitį, aplinkoje, kurioje asmeninės ar geografinės ribos neapsiriboja jūsų meninio potencialo vystymu. Praktiniai, asmeniniai, su specialiomis tarptautinėmis galimybėmis - dėka mūsų narystės laureate, didžiausiame pasaulyje universitetų tinkle ir dideliam partnerių tinklui, paskirstytam visuose žemynuose.

Nesvarbu, ar tai yra nelygybė, socialinis portretas, mokslas, menas ir iliustracija, ar reklama, ir mados - sėkmingi fotografai ištyrė didžiulį potencialą žiniasklaidoje, taikydami stažuotes. Be to, skaitmeninė revoliucija atvėrė fotografų kūrybinę erdvę begaliniam naujų galimybių spektrui. Be to, ši sparčiai besikeičianti technologija keičia mūsų kultūriniu požiūriu koduotą erdvės ir laiko suvokimą naujose komunikacijos formose.... [-]

Vokietija Berlin Iserlohn Hamburg
Spalis 2019
Anglų,Vokiečių
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
NYU | Tisch

NYU Game Center MFA yra 2 metų dailės magistro laipsnį žaidimų dizaino. Įsikūrusi NYU garsiame Tisho menų mokykloje, mes stovime pečių ir pečių su kitomis meno, žiniaskla ... [+]

Apžvalga

NYU žaidimų centras skirtas žaidimų kaip kultūrinės formos ir žaidimų, kaip kūrybiškos praktikos, žvalgymui. Mūsų požiūris į žaidimų studijas yra pagrįstas paprasta idėja: žaidimų reikalas.

Mes rengiame naujos kartos žaidimų dizainerių, kūrėjų, verslininkų ir kritikų, siekdami išplėsti žaidimų sritį, sukurdami pažangių stipendijų ir novatoriško darbo kontekstą.

NYU Game Center MFA yra intensyvi kūrybinė aplinka. Kaip studentas, bet kuriuo metu jūs sukursite vieną ar daugiau žaidimų projektų, nuo mažų prototipų iki didelio masto disertacijos. Tuo pačiu metu jūs taip pat dalyvausite analizėje ir diskusijose, kritikuojate kitų studentų darbą gilinant originalios temos tyrimus. Taip pat bus daug žaidimų - mūsų žaidimų bibliotekoje yra tūkstančiai skaitmeninių ir ne skaitmeninių žaidimų. Grojimas, kūrimas ir analizė papildo ir informuoja vienas kitą, kad sukurtumėte unikalią edukacinę patirtį.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos New York
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Venice

Trečiasis leidimas - šiandien šiuolaikinio meno kūryba reikalauja tiek daug įgūdžių, kiek yra meninių kontekstų ir kalbų. Kadangi tvirtas kultūrinis pagrindas yra toks pa ... [+]

Šis kursas vyksta anglų kalbos.

Šiandien šiuolaikinio meno kuravimas reikalauja tiek pat įgūdžių, kaip ir meno kontekstai ir kalbos. Nors tvirtas kultūrinis pagrindas yra toks pat svarbus kaip valdymo ir bendravimo įgūdžiai, dar svarbiau 21-ojo amžiaus kuratoriui yra sukurti stabilų santykių tinklą, kad kuratorinis projektas taptų apčiuopiamas ir plačiai išplėtotas.

Dėl šios priežasties dėl Venecijos miesto prestižo ir išskirtinės pozicijos dalyviai turi galimybę kritiškai ir aktyviai dalyvauti dabartinėse kuratorių praktikos ir šiuolaikinio meno diskusijose ir veikti bienalėje, inkubatoriuje dėl kompetencijos ir naujovių. Kurso metu mokiniai mokosi praktiškai išmokti kuratoriaus darbą visomis jo formomis, taip pat dėka tarptautinio fakulteto, kurį sudaro keletas žymiausių meno pasaulio profesionalų. Tokiu būdu dalyviai susipažįsta su kuratorių metodais, kuriuos taiko institucijos, tokios kaip Peggy Guggenheim kolekcija, Fondation Pinault, Fondazione La Biennale di Venezia ir Christie's.... [-]

Italija Venice
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Bath Spa University

„MRes“ menas ir dizainas yra natūralus pirmasis žingsnis į doktorantūrą, taip pat gali būti jūsų kelias kuriant naują produktą ar darbo rinką rinkai. ... [+]

Plėtokite įgūdžius, kurių reikia norint sukurti ir išlaikyti sėkmingą karjerą su Mokslo magistru meno ir dizaino srityje.

Sukurkite savo unikalią mokymo programą, naudodami siūlomus meno ir dizaino magistro modulius.

Pasinaudokite mūsų tyrinėjimų turinčio personalo patirtimi bei specialiais įrankiais, dirbtuvėmis ir erdvėmis.

Inovuokite, apmąstykite ir prisiimkite riziką - tapkite atspariu, savarankišku, visą gyvenimą trunkančiu praktikuojamu ir besimokančiuoju.

„MRes“ menas ir dizainas yra natūralus pirmasis žingsnis į doktorantūrą, taip pat gali būti jūsų kelias kuriant naują produktą ar darbo rinką rinkai.

Jūs turėsite galimybę plėtoti savo drąsiąsias idėjas - nuo komercinių produktų iki dailės parodų - užsidirbdami magistro laipsnį.... [-]

Jungtinė Karalystė Bath
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of San Francisco - College of Arts & Sciences

San Francisko universitetas siūlo unikalų magistro laipsnį muziejų studijose, kuriose studentai pasirengę vadovauti meno, kultūros ir paveldo organizacijoms, dirbančioms ... [+]

Muzikos studijų magistro laipsnis

Bendruomenės įtraukimo ir viešojo dialogo erdvių kūrimas. San Francisko universitetas siūlo unikalų magistro laipsnį muziejų studijose, kuriose studentai pasirengę vadovauti meno, kultūros ir paveldo organizacijoms, dirbančioms nuolat kintančioje socialinėje dinamoje.

Mūsų šešiolikos mėnesių mokymo programa yra lanksti, suteikiant studentams išsamias žinias ir praktinę patirtį, prisiimant įvairius vaidmenis kultūros, meno ir paveldo organizacijose.

Programa rengia studentus vadovaujančioms pareigoms meno, kultūros, švietimo ir paveldo organizacijose bei ilgalaikiam profesiniam tobulėjimui. Mokymo programa susideda iš pagrindinių seminarų, praktinių praktikų, individualių patarimų ir mentorystės, studentų pageidavimams pritaikytų dalykų ir dieninės vasaros stažuotės studento pasirinktoje institucijoje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
16 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Paris College Of Art

Ši dvejų metų animacijos programa siūlo mokymo programą, kurioje pabrėžiami skaitmeninių technologijų įgūdžių rinkiniai, reikalingi kūrybinėms idėjoms išreikšti. Programa ... [+]

Ši dvejų metų animacijos programa siūlo mokymo programą, kurioje pabrėžiami skaitmeninių technologijų įgūdžių rinkiniai, reikalingi kūrybinėms idėjoms išreikšti. Programa nagrinėja skaitmeninę animaciją kaip vizualinės išraiškos formą ir yra suprojektuota kaip praktikuojama ir į procesą orientuota programa, skirta parengti studentus dirbti kaip nepriklausomi menininkai ar komercinė studija. Profesiniai įgūdžiai ir pramonės bei Europos ir JAV supratimas yra neatskiriama programos dalis. Studentai taip pat gali pasirinkti surengti klases, kad juos parengtų tapti mokymo specialistais. Programa siūlo unikalų studijų praktikos derinį, teorinį ir meno istorinį mokymą Europos ir Prancūzijos kontekstuose.... [-]

Prancūzija Paris
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Autónoma de Guadalajara

Parengti specialistus, skaitmeninių animacija, galintiems duoti pagrįstas ir novatoriškas problemų grafinio bendravimas planinis sprendimas, gamybos ir prekybos prekių ir ... [+]

Studijavimas Skaitmeninė Animation UAG Masters

programos tikslas

Parengti specialistus, skaitmeninių animacija, galintiems duoti pagrįstas ir novatoriškas problemų grafinio bendravimas planinis sprendimas, gamybos ir prekybos prekių ir paslaugų konkurencinga animacijos nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu aukštų etikos ir humanistinio prasme.

konkurenciniai pranašumai

Tai pirmasis absolventas programa animacija, be to, plėtoti elektros energijos gamybos trimačius modelius skaitmeniniu įgūdžius, apima planavimo ir rinkodaros aspektus. Tai įskaičiuota programa, atsižvelgiant į savo profilio įėjimą į Grafinis dizainas susijusių profesijų, pavyzdžiui, architektūros, pramoninio dizaino, inžinerijos, interjero projektavimas ir komunikacijos, among others. Šia strategija siekiama padaryti animaciją, integruotą įrankį profilį. Mūsų mokytojai akademinių laipsnių magistro ir doktorantūros, taip pat mokomi mokymo animacija, praktikuoti savo profesiją, kad nukreipia studentus jų mokymo ir integracijos į profesinę aplinką. Ugdymo turinio dizainas gali pasirinkti studijuoti specialybę ar papildyti tyrimų lygį, kol Masters, siekiant gauti pavadinimą ir profesinį pažymėjimą abiem atvejais. Ryšys su CIPAE (žvalgybos centro verslininkams remti) iš UAG, patarėjas inkubacijos ir plėtros animacijos bendrovių pagal profesinio profilio. ... [-]
Meksika Guadalajara
Liepa 2019
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

URM programa ne GW sudaro dvejų metų įsipareigojimą pasirodančių atlikėjų, kurie nori išplėsti medžiagą ir intelektinius matmenis savo darbą. Tarpdisciplininis pobūdis pr ... [+]

URM programa ne GW sudaro dvejų metų įsipareigojimą pasirodančių atlikėjų, kurie nori išplėsti medžiagą ir intelektinius matmenis savo darbą. Tarpdisciplininis pobūdis programos sukuria aplinką, kurioje kryžminio apdulkinimo tarp laukų klesti. Tuo pačiu metu, studijų studentai pradeda energingas bendruomenių bendraamžių, dėstytojų ir apsilankymą menininkai: intensyvios studijos vizitai ir kritikos palengvinti naujo įsivaizduoti meno praktikos ribas. Visi studentai gauna savo studijinį erdvę, kurioje eksperimentuoti ir toliau plėtoti savo įgūdžius ir kūną darbo.

Šiuolaikinio meno seminarai su meno istorijos fakulteto ir susisiekti su besilankančių tyrinėtojų, kuratoriai, ir kritikų iš vietinių meno institucijos plėsti mokinių konceptualius pamatus ir istorinių ir vaizduotės horizontus. Tuo GW, abiejų tarptautiniu mastu pripažintų miestų mokslinių tyrimų įstaigos ir tarptautinės menų centru ištekliai yra ne mokinių ranka.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Washington
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Long Island University

Ši intensyvi, bet lanksti 60 kreditų programa suteikia aukščiausio lygio meno studentams galimybę toliau plėtoti savo kūrybą ir siekti aukštąjį išsilavinimą dviejų ar tri ... [+]

Apie

Ši intensyvi, bet lanksti 60 kreditų programa suteikia aukščiausio lygio meno studentams galimybę toliau plėtoti savo kūrybą ir siekti aukštąjį išsilavinimą dviejų ar trijų metų studijų plane. Mokslo magistrantūros dailės ir dizaino studijų programoje studentai pasirenka kontrastą tapyboje, gramatikoje, skulptūroje, keramikos, fotografijos ar kompiuterinės grafikos darbuose, o jų dėka mokosi pasirinktos fakulteto komandos.

Be meno istorijos ir estetikos kursų, studentai glaudžiai bendradarbiauja su fakultetu, norėdami parengti disertacijos projektą savo koncentracijos srityje. Per "Seminarai šiuolaikiniais klausimais", dabartinės parodos, menininkų raštai, teorija ir kritika, studentai ir dėstytojai naudojasi unikalia Universiteto pozicija šalia didžiulių Niujorko muziejų, galerijų ir alternatyvių erdvių išteklių.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Brookville
Rugsėjis 2019
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Zuyd University of Applied Sciences

Baigiamoji dalis yra praktinė užduotis, kurią priėmimo komisijoje (3) nustatyti. Kaip teikti paraiškas? Jei norite ... [+]

Baigiamoji dalis yra praktinė užduotis, kurią priėmimo komisijoje (3) nustatyti.

Kaip teikti paraiškas?

Jei norite taikyti galite registruotis Studielink, nacionalinės informacinės sistemos Olandijos universitetuose. Skaityti daugiau apie registravimo ir įtraukimo. Paskutinė paraiškų pateikimo data yra pirmasis gegužės mėn. Po registruodamiesi Studielink, gausite iš Zuyd atsakymą.... [-]

Olandija Maastricht
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Florence

8-asis leidimas - „Arts Management“ magistrantūros kursas yra 11 mėnesių trukmės visiško panardinimo tarpdisciplininis kursas, kurį tikrai pasižymi unikali keliaujanti fo ... [+]

Šis kursas vyksta anglų kalbos.

8-asis leidimas - „ Arts Management “ magistrantūros kursas yra 11 mėnesių trukmės visiško panardinimo tarpdisciplininis kursas, kurį tikrai pasižymi unikali keliaujanti formulė. Studijų planas vyksta trijose skirtingose prestižinėse vietovėse: Florencijoje, Romoje ir Venecijoje, siekiant įtraukti studentus į didelę šiuolaikinio meno ekskursiją, daugiausia dėmesio skiriant ateities darbams.

Magistro kursas sukuria centrinį kultūros institucijų, užsiimančių meno projektų valdymu, skaičių. Šis profesionalas gali nustatyti naujovišką turinį, struktūrizuoti išsamų renginių tvarkaraštį, planuoti ir plėtoti lėšų rinkimo renginius ir išteklių valdymą.... [-]

Italija Florence
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
11 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
L'Idem Barcelona

Mūsų tikslas yra suteikti studentams žinias ir skatinti animacinio filmo įgūdžius, siekiant specializacijos kaip kūrybingų ir efektyvių priemonių animatoriai. Taip pat yr ... [+]

Europos kvalifikacija

Trukmė: 1 metaiKreditai: 60 ECTSValandos: 6 val. Per parąKalba: IspanųĮėjimo profilis: universiteto absolventai

Kaina:

Mokėjimas grynaisiais: 9 900 €

Vieta užsakymas: € 500 € 9,400 iki 16/7/2019

Apmokėjimas 4 dalimis: 10 200 €

Rezervuoti vietą: 500 €

50% iki 2015 m. Liepos 15 d. (4 850 EUR)

25% iki 12/06/2019 (2 425 €)

25% iki 01/4/2020 (2 425 €)

Studentų atrankos procesas :

Siųsti prašomus dokumentus su pridedamais dokumentais:

Užpildyta registracijos dokumentacija (ji pridedama prie įrašo)Vertinimo pastabos arba aukštojo mokslo laipsnisDokumentas DNI / PASSPORT / NIENuotraukų IDKūrybinių darbų portfelis.... [-]
Ispanija Barcelona
Rugsėjis 2019
Ispanų,Spanish (Spain)
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International University of Catalonia

Pradėkite mokytis kaip kultūros vadybininkas ir įsitraukti į besivystančią pramonę, kuri kuria darbo vietas. "UIC Barcelona" magistrantūros studijų programa &qu ... [+]

2017-2018 mokslo metai: 9-as leidimas

Pradėkite mokytis kaip kultūros vadybininkas ir įsitraukti į besivystančią pramonę, kuri kuria darbo vietas. "UIC Barcelona" magistrantūros studijų programa "Menų ir kultūros vadyba" praktinį, tarptautinį požiūrį į šią sritį.

Jūs gausite išsamių žinių iš verslo perspektyvos apie darbo procesus, susijusius su kultūros produktais ir paslaugomis. Be dalykų pagrindinėse srityse, programa taip pat apima dalykus, kurie skatina vadovavimą ir naujų technologijų naudojimą.

Studentai taip pat sužinoti apie dviejų specializacijos kelių dinamiką - vizualinįjį meną ir kultūros paveldą bei kūrybines kultūros industrijas. Tikslas yra užtikrinti, kad įsigytumėte daugiafunkcį, daugiadalykį profilį, kad galėtumėte dirbti kultūros politikos, institucijų ir projektų srityse. Ši magistrantūros programa yra glaudžiai susijusi su Barselonos miestu, kuriame yra pirmos klasės kultūrinė panorama ir daugybė tarptautinių projektų.... [-]

Ispanija Barcelona
Susisiekti su mokykla
Anglų,Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Georgia Southern University

Dailės magistro laipsnis yra studijinio meno magistrantūros studija, siūloma mūsų valstijų universiteto miestelyje. MFA programos absolventai yra įpareigoti pranokti savo ... [+]

Programos apžvalga

Dailės magistro laipsnis yra studijinio meno magistrantūros studija, siūloma mūsų valstijų universiteto miestelyje. MFA programos absolventai yra įpareigoti pranokti savo ankstesnius meno pasiekimus, plėtojant naują konceptualią prielaidą į šiuolaikinio meno pasauliui aktualius meno kūrinius. MFA kandidatai pasiekia naujus aukštus kaip studijos menininkus per kursinius darbus, kurie jiems trukdo tobulinti savo konceptualias, istorines, teorines ir praktines žinias.

Koncentracija tik grafiniame dizaine - Statesboro miesteliuKoncentracija tik Studio Art - Statesboro miesteliuReguliarūs priėmimo reikalavimaiBaigti bakalauro laipsnio reikalavimai kolegijoje, akredituoti atitinkamos akreditavimo asociacijos.Patenkinamas Baigiamojo studijos menų kursų 18 valandų valandų ir ne mažiau kaip 9 semestro meno istorijos valandų užbaigimas.3,0 (4,0 skalė) kumuliacinis balų taško vidurkis arba didesnis visuose bakalauro darbuose.Be taikomųjų medžiagų, kurių reikalauja magistrantūros kolegija, potencialiems studentams privaloma pateikti kūrybinį portfelį, kurį svarstys Menų katedros priėmimo komitetas.Portfelis - pateikiamas programos direktoriui:... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Statesboro
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba