MASTERSTUDIES

Peržiūrėti magistro studijų programas - Miestų ir regionų planavimas Jungtiniuose Arabų Emyratuose - 2020

Magistro laipsnį suteikia jums galimybę arba toliau savo supratimą apie tam tikrą klausimą arba pakilti visiškai kitu būdu, naudojant įgūdžius, jūs įgijo iš savo ankstesnių bakalauro laipsnį.

Jeigu domitės studijomis, kurių metu jūs įgytumėte žinių ir įgūdžių reikalingų bendruomenių bei individų kasdienybės vystymui ir plėtrai, siūlytumėme pasidomėti miestų ir regionų planavimo akademinėmis studijų programomis, kurias kasmet pasiūlo vis daugiau viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigų.  

Jungtiniai Arabų Emyratai, kartais tiesiog vadinamas Emyratai arba Jungtiniai Arabų Emiratai, yra arabų šalis į Arabijos pusiasalyje ant Persijos įlankos pietryčiuose, ribojasi Omanas į rytus ir Saudo Arabijos į pietus, taip pat pasidalinti jūros sieną su Kataro ir Iranas.

Geriausios magistro studijos - Miestų ir regionų planavimas Jungtiniuose Arabų Emyratuose - 2020

2 Rezultatai Miestų ir regionų planavimas, Jungtiniai Arabų Emyratai Filter

Meistras miestų ir regionų planavimu

Université Paris-Sorbonne Abou Dhabi
Magistras
<
Dieninės
<
18 mėnesiai
Anglų
Universiteto miestelis

18 mėnesių magistro miestų ir regionų planavimas yra skirtas studentams įgyti pagrindinių žinių ir įgūdžių, reikalingų darbo vietų, kaip profesinės planuotojas. Profesionali m ...

Skaityti daugiau

Profesinių studijų magistras: Miestų mokslas

Rochester Institute of Technology (RIT) Dubai
MSc
<
Dalinės
<
16 mėnesiai
Anglų
Universiteto miestelis

Ši programa buvo sukurta minčių lyderiams, kurie žavi greitą besivystančią ir labai įdomią miesto mokslo ir pažangių miestų sritį. Tai ypač tinka tiems, kurie yra ar nori, lyd ...

Skaityti daugiau