MASTERSTUDIES.LT

Peržiūrėti visas Ištęstinės studijos magistro studijas - Miestų ir regionų planavimas - Okeanija - 2019

Iš Masters nauda peržengia pagerinti savo uždarbio potencialą. Jie gali suteikti jums su asmeninių ir profesinių įgūdžių paspartinti savo plėtrą. Jie taip pat yra galimybė atskirti save nuo savo bendraamžių, daugelis iš jų turės panašias lygio ir bakalauro kvalifikaciją.

Miestų ir regionų planavimo studijas pasirinkę studentai savo studijų metu išsamiai nagrinėja įvairias infrastruktūros plėtos teorijas, o taip pat ir praktikos niuansus ir mokosi, kaip efektyviai galima būtų išspręsti realiame gyvenime kylančias miestų bei regionų planavimo problemas. Priklausomai nuo studentų norų ir poreikių jie gali pasirinkti vieną iš kelių šios srities specializacijų ir, pavyzdžiui, rinktis orientuotis į aplinkos ar transporto industrijas.  

Azija yra labiausiai tikėtina, galingiausias pasaulio žemynas ir ekonomiškai ji pristato begalines galimybes į švietimą. Svorio centras juda į Rytus. Spartūs ir investicijos į aukštąjį mokslą ir anglų kalbomis yra viešai vartojama kalba. Okeanija 's stiprūs įsidarbinimo galimybes taip pat numato toliau studentai ateityje.

Jau šiandien pradėkite ieškoti savo geriausių Ištęstinės studijos magistro programų - Miestų ir regionų planavimas - Okeanija - 2019

4 Rezultatai Miestų ir regionų planavimas, Okeanija Filter

Planavimo meistras

University of Technology Sydney
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 1.5 - 3 metai Sausis 2020 Australija Sydney + 1 daugiau

Planavimo magistras suteikia naują karjeros projektavimo, planavimo ir nekilnojamojo turto specialistų karjerą, suteikiant absolventams plačią supratimą apie planavimo klausimus kartu derybų įgūdžių ir kūrybinio mąstymo, reikalingo jų išspręsti.

Meistras nekilnojamojo turto vystymo ir planavimo

University of Technology Sydney
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metai Sausis 2020 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis kursas yra skirtas abiejų nuosavybės ir planavimo specialistai, ir absolventų susijusiose srityse, kurie nori išplėsti savo kvalifikaciją ir patirtį nekilnojamojo turto vystymo ir planavimo. Absolventai turi įsipareigojimą profesionalumo turto ir planavimo srityje.

Sukurtos aplinkos meistras (moksliniai tyrimai)

University of Technology Sydney
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metai Sausis 2020 Australija Sydney + 1 daugiau

Kiekvienais metais kiekvienais metais siūloma tam tikro skaičiaus vietų tinkamai kvalifikuotiems studentams studijuoti pagal šį apdovanojimą. Šis laipsnis skirtas absolventams, siekiantiems išplėsti ir pagilinti savo žinias, atlikdamas tinkamą tyrimą, kurį atlieka profesinė UTS priežiūra: projektavimas, architektūra ir akademinio personalo statyba.

planavimo meistras

University of Technology Sydney
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 1.5 - 3 metai Sausis 2020 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis kursas suteikia studentams išsamų supratimą apie ekonomikos, sociologijos, aplinkos ir kitų teorinių ir praktinių žinių, kuriais miesto valdymo ir miestų plėtros valdymo. Ji daug dėmesio miestų tvaraus vystymosi srityje.