Filter
Magistro laipsniai
Švedija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Miestų planavimo studijos Švedijoje - 2019

Magistro laipsnis yra suteikiamas studentams, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos specialybės antrosios akademinės pakopos studijas.

Švedija, oficialiai, Švedijos Karalystė, yra Skandinavijos šalis Šiaurės Europoje. Švedija ribojasi Norvegijoje ir Suomijoje, ir yra prijungtas prie Danijoje tiltas-tunelis per Zundo. Švedija yra išsivysčiusi postindustrinės visuomenės su pažangiosios gerovės valstybės. Gyvenimo ir gyvenimo trukmė rangas standartas tarp aukščiausių pasaulyje.

Geriausios magistro studijos - Miestų planavimo studijos Švedijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Miestų planavimo studijos, Švedija

Malmö University

Kas yra miestas ir svarbiausi miestų plėtros dalyviai? Kaip kultūros, politinės ir ekonominės sąlygos apibrėžia miesto gyvenimą? Kaip galime sukurti novatoriškus, bendrad ... [+]

Santrauka

Kas yra miestas ir svarbiausi miestų plėtros dalyviai? Kaip kultūros, politinės ir ekonominės sąlygos apibrėžia miesto gyvenimą? Kaip galime sukurti novatoriškus, bendradarbiavimo ir tvarius požiūrius į miesto iššūkius ir galimybes? Šioje programoje tiriamas Šiaurės šalių miestų planavimas pasauliniu mastu ir jos išskirtinės perspektyvos miestų tvarumui, gyvybingumui, mobilumui, „protingiems“ miestams, gerovei, piliečių įgalinimui ir kt. Programą siūlo „Roskilde“ universitetas, bendradarbiaudamas su Malmö University ir Tromso universitetu.

Priėmimo sąlygos

Bakalauro laipsnis, kurį sudaro 180 kreditų. Anglų kalbos 6 ekvivalentas Švedijos vidurinėje mokykloje.... [-]

Švedija Malmö
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba