MASTERSTUDIES

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos Elverum Norvegija 2021

Meistras 's laipsnis yra antrosios pakopos akademinis laipsnis. Vienas turi jau turėti bakalauro laipsnį kreiptis meistras 's programos. Dauguma meistras 's studijų programą reikės studentams baigti magistro ' s darbą arba mokslinių tyrimų popieriaus.

Pelningiausi Master reikia dviejų metų mokymo po uždirbti bakalauro. Ši pažangi laipsnis gali padėti studentams pasiekti savo švietimo ir profesinius tikslus, nes magistro programos pagalba mokyti studentus įgūdžių ir žinių, sustingimas jiems reikia į žemę savo svajonių karjeros.

 

Norvegija (Norge) yra vakarinėje, šiauriausias - ir iš tiesų rytus - iš trijų Skandinavijos šalyse. Norvegija yra gerai žinomas dėl savo nuostabios ir įvairus gamtovaizdis. Į vakarus nuo šalies fiordai yra ilgas siauras įvadai, šonuose iš abiejų pusių aukšti kalnai, kur jūra prasiskverbia toli nuo pakrantės. Galutinė atsakomybė už švietimo tenka Norvegijos ministerijos švietimo ir mokslinių tyrimų.

Peržiūrėti visus magistro programų jungtinėse Amerikos Elverum Norvegijoje 2021

Rezultatai Filter

Taikomosios ekologijos magistras

Inland Norway University of Applied Sciences
Magistras
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Programa orientuota į tausų išteklių naudojimą tinkamai įgyvendinant įvairias priemones. Nagrinėjame žmogaus įsikišimo į gamtą padarinius ir priemones, kurių galime imtis, kad ...

Skaityti daugiau

Taikomųjų ir komercinių biotechnologijų magistras

Inland Norway University of Applied Sciences
Magistras
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Mūsų magistro studijų programoje galite pasirinkti dvi specializacijos: eksperimentinę biotechnologiją ir biotechnologijų komercializavimą. Abiejų specializacijų studentai ima ...

Skaityti daugiau