Filter
Magistro laipsniai
Kolumbija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Organizacijų vadyba Kolumbijoje - 2019/2020

Kad galėtų sėkmingai gauti magistro kvalifikaciją, jums reikės gauti kreditų skaičių, einančios individualius modulius. Dauguma mokoma magistro turės pagrindinių modulių skaičių, kurį turi priimti ir perduoti, siekiant gauti kvalifikaciją. Mokslinių tyrimų magistrantūros vertinimas yra beveik visada vien tik vienos disertacijos modulis arba projektu.

Organizacijos vadybos akademines studijų programas pasirinkę studentai išsamiai analizuoja, kaip pasiekti tiek trumpo, tiek ilgo laikotarpio tikslus. Šią specialybę įgiję žmonės paprastai yra pakankamai kvalifikuoti, tam kad galėtų sukurti efektyvų planą, kuris galėtų organizacijai padėti pasiekti geresnių rezultatų bei jį įgyvendinti. Šios srities specialistai taip pat dažnai įgyja ir sėkmingam organizacijos valdymui taip reikalingų lyderiavimo įgūdžių. Be to, studentai daug dėmesio skiria ir išteklių vadybai, kuri taip pat stipriai lemia organizacijos sėkmę.

Aukštasis mokslas Kolumbijoje daroma penkiose bendrų tarptautinių kalbų ty anglų, prancūzų, ispanų portugalų ir kinų. Tai eliminavo kalbos barjero šiose aukštosiose mokyklose be kitų tarptautinių studentų klausimą.

Geriausios magistro studijos - Organizacijų vadyba Kolumbijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Organizacijų vadyba, Kolumbija

Kitos šios studijų srities programos:
EAN University

Magistro Organizacinė valdymo, kuri yra bendrai siūlomų Universidad EAN ir Université du Québec à Chicoutimi,-UQAC yra programa, kuri vystosi profesines kompetencijas ... [+]

Meistras Organizacinė valdymo

&nbsp

Magistro Organizacinė valdymo, kuri yra bendrai siūlomų Universidad EAN ir Université du Québec à Chicoutimi,-UQAC yra programa, kuri vystosi profesines kompetencijas valdymo savo studentams, leidžiant jiems prisiimti atsakomybės aukščiausio lygio valdymo organizacijoje. Programa įtraukta ir savitas vertę ir padeda kvalifikuoti magistrantūros studentams, kurie gali dirbti kaip konsultantai ir vertintojų įvairiose srityse viešojo ir privataus sektoriaus plėtrai.

&nbsp

Programa yra socialinės ir akademinės platforma, kurioje studentai bendrauja su teorijų ir koncepcijų vadovybei ir galėtų pasipriešinti organizacijų realybe, siekiant suteikti reikalingas kompetencijas ir tuo pat metu skatina novatoriškas idėjas, taip pat pagerinti ir sukurti konkurencingas organizacijas šiuolaikinių globalizuotoje aplinkoje. ... [-]

Kolumbija Bogota
Sausis 2020
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba