Filter
Magistro laipsniai
Portugalija

Peržiūrėti magistro studijų programas - Organizacijų vadyba Portugalijoje - 2019/2020

Kad galėtų sėkmingai gauti magistro kvalifikaciją, jums reikės gauti kreditų skaičių, einančios individualius modulius. Dauguma mokoma magistro turės pagrindinių modulių skaičių, kurį turi priimti ir perduoti, siekiant gauti kvalifikaciją. Mokslinių tyrimų magistrantūros vertinimas yra beveik visada vien tik vienos disertacijos modulis arba projektu.

Organizacijų vadybos akademinių studijų programų tikslas yra suteikti studentams reikiamų lydersytės, planavimo, resursų valdymo bei organizavimo įgūdžių, kurie yra tokie reikalingi norint sėkmingai vystyti bei plėtoti bet kokio tipo organizaciją ar bendrovę. Tad šias studijas pasirinkę studentai mokosi, kaip sėkmingai kurti ilgalaikes verslo strategijas bei efektyviai priimti pasvertus sprendimus.

Portugalija oficialiai Portugalijos Respublika yra šalis, esanti pietvakarių Europoje Iberijos pusiasalio. Portugalija yra 900 metai, ir nors ji yra santykinai nedidelį plotą, ji vaidino svarbų vaidmenį pasaulio istorijoje. Universidade do Porto "yra labiausiai populiarus užsieniečiai, kurie sudaro 11% tarptautinių studentų.

Geriausios magistro studijos - Organizacijų vadyba Portugalijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Organizacijų vadyba, Portugalija

Laipsniai
Vieta
Portugalija
Studijų tipas
Tempas
Kitos šios studijų srities programos:
Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

Jis skirtas, kad studijų kursas leidžia tiek teorinių žinių ir praktinių didžioji ir sudėtingus klausimus, būtinus tinkamai atlikti, dinamiška ir labai efektyvus profesio ... [+]

tikslai

ORGANIZACIJOS valdymas - verslo valdymo FILIALO (PARTNERYSTĖ SU APNOR)

Jis skirtas, kad studijų kursas leidžia tiek teorinių žinių ir praktinių didžioji ir sudėtingus klausimus, būtinus tinkamai atlikti, dinamiška ir labai efektyvus profesionalus valdymas bet kuriame pramonės sektoriuje ir lauko žinių įgijimą.

Karjeros perspektyvas

Pateikta mokymo siekiama suteikti būsimiems absolventams stiprus fonas valdymo ir garantuoti jiems įgyti įgūdžių tam tikroje specialybės, paruošti juos į profesinės veiklos vykdymu organizacinių kontekstų įmonėse ir / arba institucijose (viešojo ir privataus, su pelnu arba be jo), ir įvairių aplinkoje.... [-]

Portugalija Porto
Spalis 2019
Portuguese (Portugal)
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba