Filter
Magistro laipsniai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 3 magistro studijų programas - Organizacijų administravimo studijos

Magistro laipsnis yra mokomoji galimybė, kurią studentai gali gauti užbaigiant bakalauro laipsnį. Šio tipo laipsnis paprastai užtruks mažiau laiko, nes mokymo programa yra labiau pažengusi ir koncentruojama.

Kas yra organizacinės administracijos magistras? Kiekvienam sėkmingam verslui ar organizacijai reikia kvalifikuotų specialistų, kurie padeda ugdyti funkcinę, struktūruotą aplinką. Šio tipo laipsnis padeda parengti studentus vadovaujančioms pareigoms, studijuojant pažangias valdymo technologijas, komunikacijos taktiką ir planavimo strategijas. Kai kuriuose kursuose galima studijuoti žmogiškuosius išteklius, etiką, lyderystės teoriją, rinkodarą arba finansinius ir su verslu susijusius valdymo įgūdžius. Studentai, turintys magistro laipsnį šiuo klausimu, turėtų būti pasirengę padėti įmonėms sėkmingai dirbti.

Ši studijų sritis padeda mokiniams visiškai įsitraukti į vadovavimo intuiciją, kuri gali būti naudinga priemonė visose gyvenimo srityse. Šio dalyko studentai taip pat turi geresnes bendravimo įgūdžius ir kritinio mąstymo gebėjimus.

Studijų programos kaina paprastai priklauso nuo to, kiek kursų reikia programos užbaigimui. Įvairūs universitetai paprastai turi savo unikalius mokymo planus, todėl mokiniai turėtų susisiekti su mokyklomis, norėdami gauti daugiau informacijos apie jų įregistravimo reikalavimus.

Studentai, turintys magistro laipsnį organizacijos administravimo srityje, gali apsvarstyti karjeros galimybes iš įvairių pramonės šakų. Organizacinės valdymo ir administravimo pozicijos egzistuoja daugelyje sektorių: nuo didelių tarptautinių korporacijų iki ne pelno organizacijų ar vyriausybinių agentūrų. Kai kurie daugiau populiarių darbo vietų šioje srityje yra dirbti mokymo ir plėtros vadovu, pardavimų direktoriumi, socialinių paslaugų darbuotojais, žmogiškųjų išteklių vadybininku ir daugeliu kitų. Organizuoto administravimo magistras dažnai gali padėti studentams būti labiau įdarbintais nei studentai, turintys tik bakalauro laipsnį.

Daugelis universitetų visame pasaulyje siūlo magistro laipsnius kvalifikuotiems studentams. Paprastai yra neakivaizdinių ir dieninių studijų galimybių. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

3 Rezultatai Organizacijų administravimo studijos

ESIC Business & Marketing School

Ši magistro laipsnis šiuo metu yra viena iš labiausiai pilnas ekspertų žmogiškųjų išteklių programų rengimo. Griežta programa su ilgą patirtį, kuri pabrėžia žmonių kaip s ... [+]

Ši magistro laipsnis šiuo metu yra viena iš labiausiai pilnas ekspertų žmogiškųjų išteklių programų rengimo. Griežta programa su ilgą patirtį, kuri pabrėžia žmonių kaip strateginių verslo turto ir ateities žmogiškųjų išteklių vadovų, kaip neabejotinų lyderių šį procesą.

Mokytojas yra oficialus siūlomos programos kartu su Universiteto Rey Juan Carlos, remiantis metodika, kuris apima pažangiausius mokymo elementus, kartu aukštos kokybės mokymo personalo vadybos ir organizacijų plėtros.

švietimo fondai Gyvenimo

Gyvenimo Mokytojo laipsnis Personalo vadybos ir organizacijų plėtros sukurta atsižvelgiant į išdėstytus meno bendruosius principus. 3.5 Karaliaus dekreto ir mokymo tikslais, kaip bendrųjų ir specialiųjų gebėjimų profesionaliai, akademinės ir kurioje studentas turi būti apmokyti apibrėžimą. Pagrindinis tikslas pavadinime yra užtikrinti tinkamą ir antrosios pakopos mokslinį mokymus, susijusius su žmogiškųjų išteklių ir organizacijos, perduodant žinias ir teikiančių vadybinius įgūdžius, kad yra tiesiogiai taikomas profesinės srities absolventų. Magistro mokymas remiasi derinant mokslinių griežtumo su verslo tikrovę, integruoti teoriją ir praktiką ir metodologiją mokymas, dialogą ir keitimąsi patirtimi, apmąstyti "atvejais" mokymo su "simuliatoriai "Verslas ir kaip bazę, į analizės ir sintezės pajėgumas plėtros ir reikšmės ir atsakomybės paties darbų apžvalgai.... [-]

Ispanija Madridas Sevilija Marbelja Granada  + 1 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Wroclaw - Faculty of Law, Administration and Economics

Administravimo magistras tarptautinėse organizacijose programa trunka 2 metus (4 semestrus). Norėdami įgyti magistro laipsnį, studentai turi parašyti ir ginti magistro da ... [+]

Jei norite gauti daugiau informacijos apie šią patrauklią studijų programą, žinomą Vroclavo universitetą, gyvybingą Vroclavo miestą ir įdomų studentų gyvenimą, atsisiųskite mobilųjį programą.

Pareiškėjai turi turėti bakalauro laipsnį srityje, susijusią su siūloma studijų sritis. Programa susideda iš privalomų ir neprivalomų dalykų ir specialistų kursų. Pirmajame semestre studentai priskiriami specialybei / seminarui pagal jų pageidavimus, nustatytus registruojant (jei jie atitinka pasirinktos specialybės / seminaro reikalavimus). Pirmajame semestre studentai turi lankyti visas klases ir vieną specialybės seminarą. Kitais semestrais studentai gali pasirinkti iš pasirenkamų klasių ir pasirenkamųjų. Studentai gali rinktis iš pasirenkamų dalykų pasiūlymo. Programa trunka 2 metus (4 semestrus). Norėdami įgyti magistro laipsnį, studentai turi parašyti ir ginti magistro darbą.... [-]

Lenkija Vroclavas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
San Jose State University - School of Information

Archyvų ir įrašų administravimo magistro studijų programa San Chosė universiteto Informacijos mokykloje rengia studentus karjerai sparčiai besiplečiančiose dokumentų tvar ... [+]

Apžvalga

Archyvų ir įrašų administravimo magistro studijų programa San Chosė universiteto Informacijos mokykloje rengia studentus karjerai sparčiai besiplečiančiose dokumentų tvarkymo, verslo archyvų ir informacijos valdymo srityse.

Pažangi technologija

Studentai mokosi naudotis sudėtingomis technologijomis, kad organizuotų, išsaugotų ir užtikrintų prieigą prie didėjančio skaitmeninio ir analoginio turto kiekio. MARA internetinės studijų programos absolventai bus vieni iš nedaugelio informacinių specialistų, specialiai apmokytų valdyti nepakeičiamas, tačiau labai pažeidžiamas skaitmenines medžiagas, kurias dabar gamina įmonių, valdžios ir ne pelno institucijos.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos San Jose
Rugpjūtis 2020
Anglų
1 - 7 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba