Magistro laipsnis - Pedagogika Norvegijoje

Peržiūrėti magistro studijų programas - Pedagogika Norvegijoje - 2018

Pedagogika

Norvegija viršų pasirinkimas studentams, siekiantiems magistro mokslo laipsnį. Norvegija yra aukštos kokybės akademines programas kartu su aukštu pragyvenimo lygiu, todėl jų išsilavinimas tikrai išskirtinė. Taip pat yra tarptautinė mokinių skaičius toliau praturtinti švietimo programą magistro leidžiant studentams mokytis iš skirtingų perspektyvų ir fonus. Norvegijoje Švietimas magistro programos paprastai trunka 2 metų dieninių studijų baigti. Studentai turės išnagrinėti įvairias mokymo teorijas, metodus, vertinimo strategijas, mokslinių tyrimų ir politikos klausimus. Su švietimo magistro Norvegijoje, studentai taip pat gali pasirinkti ypač įdomus plotas specializacijos, pavyzdžiui, administravimo, suaugusiųjų mokymasis, ugdymas, specialusis ugdymas, kalbos mokymas ir vadovavimas, pavadinimą kelias.Jei norite daugiau sužinoti apie jaunimo ugdymo programą Norvegijoje Master, tada pažvelgti per programas žemiau ir rasti galimybes, kad laukia Jūsų!

Skaityti Daugiau

Magistro Laipsnis Vertinant Ir Vertinant

University of Oslo
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 metų August 2018 Norvegija Oslas + 1 daugiau

Šios programos tikslas - apmokyti naujos kartos vertinimo ir vertinimo specialistus, derinant techninius ir analitinius įgūdžius su bendravimo ir reprezentaciniais įgūdžiais. [+]

Šios programos tikslas - apmokyti naujos kartos vertinimo ir vertinimo specialistus, derinant techninius ir analitinius įgūdžius su bendravimo ir reprezentaciniais įgūdžiais.

Foto: Øystein Andresen / Oslo universitetas

Vertinimas ir vertinimas

Vertinimas ir vertinimas yra šiuolaikinės visuomenės pagrindas, kai švietimo kokybės užtikrinimas yra labai svarbus, kai žiniasklaidoje diskutuojama apie testavimo praktiką mokykloje, kur mokymai ir atranka skatina sėkmingai veikiančias įmones gyvybiškai svarbų žmogiškąjį kapitalą ir kai klausimai dėl atsakomybės reikalauja įrodymų, pagrįsta politika ir sprendimų priėmimas.

Įvertinimas

"Kuo daugiau tu mokai nežinodamas, kas supranta sąvokas ir kas ne, tuo didesnė tikimybė, kad pavyks sėkmingai įgyti tik jau mokančius studentus", - Grant Wiggins... [-]