MASTERSTUDIES

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos „Santa Anita“ Peru 2020/2021

Iš Masters nauda peržengia pagerinti savo uždarbio potencialą. Jie gali suteikti jums su asmeninių ir profesinių įgūdžių paspartinti savo plėtrą. Jie taip pat yra galimybė atskirti save nuo savo bendraamžių, daugelis iš jų turės panašias lygio ir bakalauro kvalifikaciją.

Pelningiausi Master reikia dviejų metų mokymo po uždirbti bakalauro. Ši pažangi laipsnis gali padėti studentams pasiekti savo švietimo ir profesinius tikslus, nes magistro programos pagalba mokyti studentus įgūdžių ir žinių, sustingimas jiems reikia į žemę savo svajonių karjeros.

 

Peru oficialiai Peru Respublika yra Vakarų Pietų Amerikos šalyje. Peru apie 80 universitetams ir daug daugiau privačių universitetų, nei visuomenei. Pagrindinė kalba yra dar ispanų, tačiau yra kai kurie kursai, specialiai sukurtos tarptautinių studentų.

Rasti magistro programų jungtinėse Amerikos „Santa Anita“ Peru 2020/2021

Rezultatai Filter

Žmogiškųjų išteklių vadybos magistro laipsnis (MGRH)

Universidad de San Martín de Porres
Magistras
Kov. 2021
<
Dieninės
<
4 semestrai
Ispanų
Universiteto miestelis

Pagrindinis programos tikslas yra tobulinti profesionalus, turinčius didelę kompetenciją, aukščiausio lygio vadovus, kurie galėtų efektyviai ir efektyviai valdyti žmogiškąjį t ...

Skaityti daugiau

Tarptautinio verslo dvigubo laipsnio magistro laipsnis: Tarptautinė MBA, kurią suteikia HFU

Universidad de San Martín de Porres
Magistras
MBA
Kov. 2021
<
Dieninės
<
20 mėnesiai
Ispanų
Universiteto miestelis

Tarptautinės verslo dvigubo laipsnio magistro programos "Tarptautinė MBA" magistro programa siekiama plėtoti dalyvių teorinius ir praktinius elementus, kurie jiems leidžia: ...

Skaityti daugiau