Filter
Magistro laipsniai
Azija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Plėtros vadyba - Azija - 2019

Meistras 's laipsnis yra antrosios pakopos akademinis laipsnis. Vienas turi jau turėti bakalauro laipsnį kreiptis meistras 's programos. Dauguma meistras 's studijų programą reikės studentams baigti magistro ' s darbą arba mokslinių tyrimų popieriaus.

Kaip didžiausias ir tankiausiai pasaulio žemynas, Azija sudaro įvairių etninių grupių, kultūrų, aplinkos, ekonomikos, istoriniai ryšiai, ir valdžios sistemas.

Peržiūrėti visas magistro studijas - Plėtros vadyba - Azija - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

3 Rezultatai Plėtros vadyba, Azija

BRAC University

MDMP yra novatoriškas, tarpdisciplininiai, absolventas programa, kuri sujungia klasėje ant naujausiais plėtros teorijos ir praktikos su hands-on patirtimi šioje srityje. ... [+]

Masters PLĖTROS VADYBOS IR PRAKTIKOS

Brač institutas valdymo ir plėtros gavo dotaciją iš MacArthur Foundation "2009 m įsteigti profesinę magistro laipsnį plėtros praktikoje. Programa buvo pradėta 2011 metų sausio pirmą kartą Bangladeše ieško tinkamą patvirtinimą iš universiteto Dotacijos Komisijos (UGC).

MDMP yra novatoriškas, tarpdisciplininiai, absolventas programa, kuri sujungia klasėje ant naujausiais plėtros teorijos ir praktikos su hands-on patirtimi šioje srityje. Programa buvo sukurta bendradarbiaujant su Žemės instituto Kolumbijos universitetas, JAV ir yra siejamas su pasaulinio tinklo magistro vystymosi praktikos.

Modulio aprašas ir struktūra ... [-]
Bangladešas Dhaka
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
16 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
National Chung Cheng University

Magistro programa Švietimo Vadovavimas ir valdymas plėtrai (ELMD) valdo Švietimo kolegijos buvo įkurta 2012 kaip pirmasis viso anglų programos National Chung Cheng univer ... [+]

istorija

Graduate Management Admission Test arba Magistro programa Švietimo Vadovavimas ir valdymas plėtrai (ELMD) valdo Švietimo koledžas buvo įkurtas 2012 m pirmą viso anglų programos National Chung Cheng universiteto (CCU), daugiausia prisidėjo prie akademinio personalo iš Graduate Institute Švietimo, suaugusiųjų departamento ir tęstinio mokymo ir Centro mokytojų Mokslas. 2013 rugsėjo mėn akademiniai metai 2013/14, 4 užjūrio studentai pradėjo savo tyrimą ELMD kaip 1 karta.

Praktiškai, programos turi visišką paramą iš kolegijos Švietimo ir tarptautinių reikalų, CCU tarnybos sektoriuose. Be to, mes taip pat turime harmoningus ir draugiškus bendradarbiavimo santykius su Taivano tarptautinio bendradarbiavimo ir pl ÷ tros fondo (Taivanas ICDF) ir Elite studija Taivano biure, mokosi talentingi studentai iš įvairių šalių visame pasaulyje; tuo pačiu metu, puikiai Taivano studentai ir Kinijos studentai, tiek iš žemyninės Kinijos ir kitų šalių, yra tikslingos, nes potencialių akademinių perspektyvų.... [-]

Taivanas Chiayi City
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Asian Institute of Management

Plėtros valdymo magistras (MDM) yra 12 mėnesių intensyvi, novatoriškų ir praktiškai orientuota programa, suteikianti studentams įgūdžių, reikalingų suprasti šiandienos pa ... [+]

Apie AIM

Asian Institute of Management (AIM) yra tarptautinė aukštoji mokykla, kurios tikslas - išryškinti profesionalius, verslininkus ir socialiai atsakingus vadovus, siekiant išlaikyti Azijos visuomenės augimą.

Stepheno Zuelligo plėtros valdymo mokyklos (ZSDM) yra AIM atsakas į Azijos vystymosi išlaikymo iššūkį. Mokydamiesi su Tvarių vystymosi tikslų darbotvarke, mokykla sukuria principinius lyderius ir vadovus, kurie gali pasiekti tvarią sėkmę. ZSDM įsitraukia į sparčiai augančias šalis, siekdama sukurti pilietinių vadovų ir verslo vadovų komandą, kuri būtų pasirengusi spręsti problemas, pakeisti agentus ir veiksmingai bendradarbiauti.

Meistras Vystymosi vadove... [-]
Filipinai Makati
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba