Filter
Magistro laipsniai
Jungtinės Amerikos Valstijos Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Plėtros vadyba Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2019/2020

Magistro laipsnis yra suteikiamas studentams, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos specialybės antrosios akademinės pakopos studijas.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Geriausios magistro studijos - Plėtros vadyba Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Plėtros vadyba, Jungtinės Amerikos Valstijos

ISEAD Business School

Pagal susitarimą su Francisco de Paula Santander, Colombia registro kvalifikuoto ministerijos Nacionalinio švietimo Kolumbijos universitete. Nutarimas Nr 4668 gegužės 7, ... [+]

Magistras Vadybos vietos plėtros

Plėtoja žinių ir patirties spręsti sudėtingus ir besikeičiančius iššūkius tvarią plėtrą ir solidarumą, skatinti tvarų verslumą nepalankiose vietovėse. Pasinaudokite iš galimų ir konkurencinių pranašumų kiekvienoje teritorijoje, taikant verslo valdymo technologijas ne į sukurti gerovės ir užimtumo paslaugas.

Pagal susitarimą su universiteto Francisco de Paula Santander iš Kolumbijos

Kvalifikuotas registras Nacionalinio švietimo Kolumbijos ministerija. Nutarimas Nr 4668 gegužės 7, 2012

Byla metodas

metodologija: Virtuali klasė plius per savaitę Kolumbija ir tarptautinė savaitė Ispanija Kaina: Pasikonsultuokite Stipendijos: ne daugiau kaip 20%. Trukmė: 4 semestrus Kreditai: 58 Pradžia: 2012 rugsėjo Dvivietis Laipsnis: Dvivietis Laipsnis: magistras vietos plėtros ISEAD ir Villanueva universiteto centras, pridedamas prie Complutense universiteto Madride Magister Vadybos vietos plėtros Francisco de Paula Santander (UFPS) Kolumbijos universitete. Programos struktūra ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Miami
Rugsėjis 2019
16 - 16 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba