$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti magistro studijų programas - Politikos ekonomika Taivane - 2023

Magistro laipsnį suteikia jums galimybę arba toliau savo supratimą apie tam tikrą klausimą arba pakilti visiškai kitu būdu, naudojant įgūdžius, jūs įgijo iš savo ankstesnių bakalauro laipsnį. Politinės ekonomikos srityje skiriasi nuo tradicinių ekonomikos, nes ji pabrėžia, kad politikos ir reglamento dėl finansinių rinkų ir pramonės poveikį. Studentai, kurie nori specializu… Skaityti daugiau

Magistro laipsnį suteikia jums galimybę arba toliau savo supratimą apie tam tikrą klausimą arba pakilti visiškai kitu būdu, naudojant įgūdžius, jūs įgijo iš savo ankstesnių bakalauro laipsnį.

Politinės ekonomikos srityje skiriasi nuo tradicinių ekonomikos, nes ji pabrėžia, kad politikos ir reglamento dėl finansinių rinkų ir pramonės poveikį. Studentai, kurie nori specializuotis šioje srityje gali išsivystyti stiprūs kritinį ir analitinį mąstymą, mokantis apie problemas, kurios įtakos tautų visame pasaulyje.

Taivanas, oficialiai Kinijos Respublika, yra Rytų Azijos valstybė ir pirmoji konstitucinė respublika Azijoje. Taivanas turi keletą gerų universitetų, iš kurių daugelis mainų sutartis su užsienio universitetais, ir tai yra geras būdas pagyventi Taivane.

Skaityti mažiau
Čia rasite daugiau informacijos apie studijas Taivane
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
Rekomenduojama Naujausios Pareigos
中央大學
Hsinchu, Taivanas

Magistro programa Hakka Politinės ekonomijos katedros Hakka kalbos ir socialinių mokslų buvo įkurta Hakka studijų kolegijoje, rugpjūčio 1, 2004.

Magistro programa Hakka Politinės ekonomijos katedros Hakka kalbos ir socialinių mokslų buvo įkurta Hakka studijų kolegijoje, rugpjūčio 1, 2004. -
Magistras
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis