MASTERSTUDIES

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos „Le Bourget-du-Lac“ Prancūzija 2021

Magistro laipsnį suteikia jums galimybę arba toliau savo supratimą apie tam tikrą klausimą arba pakilti visiškai kitu būdu, naudojant įgūdžius, jūs įgijo iš savo ankstesnių bakalauro laipsnį.

Magistro absolventas lygio akademinio programa, kuri trunka apie dvejus metus po bakalauro laipsnį gauti. Magistro siūlomi įvairių specialybių ir priklausomai nuo mokyklos, jie taip pat gali būti pasiūlyta internetu ar asmeniškai. Pelningiausi kapitonas gali padidėti darbo galimybių absolventams.

 

 

Prancūzija, oficialiai Prancūzijos Respublika yra unitarinė pusiau prezidentinės respublikos yra daugiausia Vakarų Europoje, su keletu užjūrio regionų ir teritorijų.

Būdamas Savojos departamento Rhone-Alpes regiono komunos, Le Bourget Du Lac yra miestas kaimynai Chambery miestas, Prancūzija. Tai mažas miestelis su šiek tiek daugiau nei 4000 gyventojų.

Peržiūrėti visas magistro programų jungtinėse Amerikos „Le Bourget-du-Lac“ Prancūzijoje 2021

Rezultatai Filter

Išplėstinės mechatronikos magistras

Université Savoie Mont Blanc
Magistras
<
Dieninės
<
4 semestrai
Anglų
Universiteto miestelis

Mechatronika - tai sinerginis ir integruotas kelių mokslo ir įgūdžių procesas (tarp jų kontrolė ir kompiuterių mokslai, elektronika, mechanika), leidžiantis suvokti ir kurti p ...

Skaityti daugiau

Meistras Energija ir saulės pastatų

Université Savoie Mont Blanc
Magistras
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Į Energija ir saulės pastatų magistras traukiniai mokslininkus, gebančius spręsti sudėtingas problemas, susijusias su valdymo, projektavimo ir optimizavimo kelių įvesties tech ...

Skaityti daugiau