MASTERSTUDIES

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos Arras Prancūzija 2021

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurias gali rinktis jau bakalauro studijų laipsnį įgiję studentai. Magistro studijos vidutiniškai trunka iki dvejų akademinių metų. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos į magistro studijų programas paprastai yra įtraukiami nuo 36 iki 54 akademinių kreditų.  

Pelningiausi pažangias laipsnį, pavyzdžiui, magistro siūlo galimybę padidinti savo įgūdžių rinkinį ir galbūt pagerinti savo galimybes darbo rinkoje tuo pačiu metu. Sunkus programos gali būti siūlomi internetu arba visą darbo laiką, todėl studentai gali tęsti mokslus tokiu būdu, kad yra patogu juos.

 

Prancūzija, oficialiai Prancūzijos Respublika yra unitarinė pusiau prezidentinės respublikos yra daugiausia Vakarų Europoje, su keletu užjūrio regionų ir teritorijų.

Peržiūrėti magistro programų jungtinėse Amerikos Arras Prancūzijoje 2021

Rezultatai Filter

Kinų kalbos kaip užsienio kalbos mokymas mokyklos aplinkoje / kinų kalbos mokymas kaip antroji kalba

Université d'Artois
Magistras
<
Dalinės
<
2 metai
Prancūzų kalba
Kinijos
Internetinės

Magistrantūros programa "Kinas kaip antroji kalba mokyklos aplinkoje" (CLE / CLS) bus mokoma mokyklose, kalbų centruose, kultūros skyriuose ir ambasadose. Stažuočių mokymas pa ...

Skaityti daugiau

Kalbų Ir Tarptautinio Valdymo Meistras (LIM)

Université d'Artois
Magistras
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Prancūzų kalba
Vokiečių
Kinijos
Ispanų
Universiteto miestelis

Kalbų ir tarptautinės vadybos magistrantūros programa skirta prancūzų ir tarptautiniams studentams, mokantiems bent dvi užsienio kalbas (išskyrus gimtąją kalbą), kurie siekia ...

Skaityti daugiau