MASTERSTUDIES

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos Limožas Prancūzija 2021

Magistro laipsnis yra suteikiamas studentams, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos specialybės antrosios akademinės pakopos studijas.

Pelningiausi pažangias laipsnį, pavyzdžiui, magistro siūlo galimybę padidinti savo įgūdžių rinkinį ir galbūt pagerinti savo galimybes darbo rinkoje tuo pačiu metu. Sunkus programos gali būti siūlomi internetu arba visą darbo laiką, todėl studentai gali tęsti mokslus tokiu būdu, kad yra patogu juos.

 

Prancūzija šiuo metu yra tarp 20 geriausiai pasirodžiusių šalių, kalbant apie ekonomiką, atsižvelgiant į jų puikius rezultatus orientuoto aukštojo mokslo mokymuisi. Dauguma universitetų kursų yra siūlomi prancūzų kalba. Prancūzija turi 60 visuomenę ir 100 privačių universitetų.

Peržiūrėti magistro programų jungtinėse Amerikos Limožas Prancūzijoje 2021

Rezultatai Filter

Meistras valdymo informacinių sistemų ir infrastruktūros

3IL Groupe
MSc
<
2 metai
Anglų
Prancūzų kalba
Universiteto miestelis

1-oji metų pirmiausia padidinti savo techninę kompetenciją ir metodiką projektuojant IT projektų. Bet jūs taip pat pradėti pozicija sau kaip būsimo vadybininko klojant už savo ...

Skaityti daugiau

Laipsnis 3iL kompiuteris inžinierius ciklas 3 metus

3IL Groupe
Magistras
<
3 metai
Prancūzų kalba
Universiteto miestelis

3iL ciklas inžinerija akredituota CTI, Prancūzijos inžinierių Vertybinių popierių komisijai, kuri užtikrina programos kokybę ir jo tinkamumą į verslo poreikius. 3iL inžinieriu ...

Skaityti daugiau