Filter
Magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 3 magistro studijų programas - Pristatymų vadybos studijos

Šiandienos darbo rinkoje, magistro laipsnius tampa standartas kai pradinio lygio pareigas, ar per verslo arba mėlynos apykaklės darbo vietų. Tiems, kurie baigė savo bakalauro studijas, siekti magistro programa gali būti labai naudingas jumpstarting savo naują karjerą ar plečiant jų dabartinę padėtį.

 

Laivybos Vadybos magistras yra labiausiai naudingas asmenims, kurie nori siekti aukščiausių pozicijų per logistikos ir laivybos valdymas. Yra gilus dėmesys teorijų ir dabartinę praktiką, tiekimo grandinės ir logistikos valdymas, ypatingą dėmesį skiriant pažangiosios tvarka, analizės metodus ir technologijas. Baigęs šią programą, absolventai turi gebėti formuluoti ir prižiūrėti, kaip įgyvendinamas pagrindines strategijas išlaikyti arba pagerinti transporto proceso efektyvumą.

 

Pagrindinė nauda iš laivybos vadybos magistras yra skirtas pažangos galimybę.Tie, kurie gauti šio magistro laipsnį gali siekti viršutinių valdymo pozicijas su įsteigtoms įmonėms arba per savo dabartinio darbo. Su valdymo komponentas, asmenys turi pridėtinę parinktį vykdo valdymo pozicijas kitose logistikos ir transportavimo.

 

Programos kaina gali skirtis priklausomai nuo kelių skirtingų faktorių. Iš mokyklos vieta ir jos vidutinė kaina lankomumo sverti į kainą, kaip ir sprendimą ištirti miesteliu ar internetu.

 

Su laipsnį būtybe laivybos valdymo dėmesio, dauguma specialistų šioje srityje tęs darbą. Absolventai gali tikėtis užsitikrinti pozicijas viršutiniame valdymo ar vidurinės grandies vadovams ne mažiau. Tie, verslumo dvasios netgi drįstu pradėti savo laivybos verslą arba tapti pristatymo ar logistikos konsultantas.

 

Tiems, kurie nori iš anksto per laivybos pramonei, į laivybos valdymo magistro gali pasirodyti labai naudinga. Svarbu, kad jūs pasirinktumėte geriausią programą pagal savo poreikius ir galimybes. Laimei, yra įvairių variantų pasirinkti. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Other options within this field of study:

3 Results in Pristatymų vadybos studijos

Structuralia

Ypač Valdovų su specialiais įvairiarūšio krovininio transporto tikslai: įgyti įgūdžių analizuoti, mokytis alternatyvų, kuriant ir įgyvendinant sprendimus intermodalinio k ... [+]

Structuralia pristato kapitonas 's laipsnį pažangių valdymo ir eksploatavimo infrastruktūros plėtra yra Europos magistro ' s Ispanijos vyriausybė patvirtino 30 2016 metų lapkričio byla Nr 9253/2016 ir pavadinimas ID 4316133 laipsnis, kurio mokymo buvo patikrintas iki universitetų švietimo ir mokslo Ispanijos valstybės ministerijos Tarybos nutartimi nuo kovo 22, 2017 kas iškėlė vyriausybės pasiūlymui sukurti oficialų pobūdį, pavadinimą ir registracijos į RUCT ir kurių patvirtinimas pagal susitarimą Ministrų Taryba nepaskelbta oficialiajame leidinyje.

Tai patvirtino 47 valstybių narių Europos aukštojo mokslo erdvės (EAME), bendroje erdvėje ratifikavo Bolonijos deklaraciją 1999 m.... [-]

Ispanija Spain Online
September 2019
Dieninės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Pontificia Comillas

Uosto direkcija Valensijos kartu su Comillas Popiežiškosios universiteto inicijuota magistro laipsnį Port Vadybos ir intermodalinio Transportas (MGPT) 1992 m. Radikalią m ... [+]

Magistro Laipsnis Port Vadybos ir intermodalinio Transportas (MGPT)

Visuomenė reikalauja asmenims kurti vis didesnę galimybę, kad būtų galima prisitaikyti prie naujų, sudėtingesnių ir kintančių ekonomikos kontekste. Efektyviausia priemonė, įmonių naudojami siekiant sustiprinti šiuos gebėjimus yra žmogiškųjų išteklių plėtros pasiekti kietųjų mokymo planus.

Turint tai omenyje, Uosto direkcija Valensijos kartu su Comillas Popiežiškosios universiteto inicijuota magistro laipsnį uosto valdymo ir intermodalinio Transportas (MGPT) 1992 m. Radikalią mokymo programa tema ir pionierius per Ispanijos jūrų ir uostų pramonės, kuri po metų, įsitvirtino kaip pagrindinis Ispanijos mokymo programos specializacija labiausiai tarptautiniu mastu pripažinto uostus ir transportavimo, plačiai patrauklūs specialistų ir jaunų doktorantams Ispanijoje, Europoje ir Pietų Amerikoje.... [-]

Ispanija Madrid
October 2019
Dieninės
1 metai
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Institut Africain de Management

Ši programa, kurios įgyvendinimas paklūsta LMD sistemą ir ISO programą dizainas metodinė saugyklos 9001 versija 2008 yra vienas arba bendrai laipsnių bakalauro UQAC. Orig ... [+]

Specializuota Master transporto logistika

Ši programa, kurios įgyvendinimas paklūsta LMD sistemą ir ISO programą dizainas metodinė saugyklos 9001 versija 2008 yra vienas arba bendrai laipsnių bakalauro UQAC. Originalumas, nuoseklumas ir pedagoginė struktūra uždirbo akreditacijos Afrikos ir Madagaskaro Aukštojo mokslo taryba (cames) ir meistriškumo į UEMOA centrą.

Tai trunka keturis pusmečius suskirstyti į specialybių ir siūlo studentams turtingą ir įvairų akiratį dėl rinkos pokyčių ir jų aplinkoje. Norėdami gauti Vadybos transporto logistika Master, už studento mokymo vienetai įteisinimo turi turėti atmintį, ir remti perdavimo.

Kas fonas Mokytojo ... [-]
Senegalas Dakar
February 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba