MASTERSTUDIES

Peržiūrėti magistro studijų programas - Profesinės studijos Italijoje - 2020

Meistras 's laipsnis yra antrosios pakopos akademinis laipsnis. Vienas turi jau turėti bakalauro laipsnį kreiptis meistras 's programos. Dauguma meistras 's studijų programą reikės studentams baigti magistro ' s darbą arba mokslinių tyrimų popieriaus.

Terminas "profesinės studijos" yra vartojamas akademinių programų, kurios skirtos suteikti kuo daugiau rengimą, kaip galima darbo vietoje. Studentai gali sužinoti apie konkrečios pramonės šakos ar bendrąsias profesinės koncepcijos, taip pat svarbiausių karjeros įgūdžių.

Oficialiai žinoma kaip Italijos Respublikoje, šalyje yra rasti Pietų Europoje. Oficiali kalba yra italų ir kultūros turtingas sostinė Roma. Daugelis pasaulio 's seniausių universitetų yra Italijoje, ypač Bolonijos universiteto (įkurta 1088). Yra trys Superior Aukštųjų mokyklų su "universiteto statusas ", trys institutai su doktorantūros kolegijų statusą, o funkcija ne magistrantūros ir antrosios pakopos lygmenyje.

Geriausios magistro studijos - Profesinės studijos Italijoje - 2020

2 Rezultatai Profesinės studijos, Italija Filter

Menų Ir Dizaino Valdymo Meistras (MADEM)

Università LUM Jean Monnet School of Management
Magistras
<
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis

Menų magistras

Skaityti daugiau

Naujųjų Menų Technologijų Magistro laipsnis

NABA
MA
Spal. 2020
<
Dieninės
<
2 metai
22 Rgp. 2020
Anglų
Italų
Universiteto miestelis

Naujasis dvejų metų naujųjų menų technologijų magistro laipsnis kartu su žiniasklaidos dizaino ir multimedijos meno bakalaurais bei kūrybinių technologijų bakalaurais tiria pa ...

Skaityti daugiau