MASTERSTUDIES

Peržiūrėti magistro studijų programas - Profesinės studijos Meksikoje - 2020

Kad galėtų sėkmingai gauti magistro kvalifikaciją, jums reikės gauti kreditų skaičių, einančios individualius modulius. Dauguma mokoma magistro turės pagrindinių modulių skaičių, kurį turi priimti ir perduoti, siekiant gauti kvalifikaciją. Mokslinių tyrimų magistrantūros vertinimas yra beveik visada vien tik vienos disertacijos modulis arba projektu.

Terminas "profesinės studijos" yra vartojamas akademinių programų, kurios skirtos suteikti kuo daugiau rengimą, kaip galima darbo vietoje. Studentai gali sužinoti apie konkrečios pramonės šakos ar bendrąsias profesinės koncepcijos, taip pat svarbiausių karjeros įgūdžių.

Meksika oficialiai Meksikos Jungtinių Valstijų, yra federalinė konstitucinė respublika Šiaurės Amerikoje. Darbas gali reikalauti, darbo vizos, kuri yra sunku gauti, jei jūs tiesiog norite laisvas per trumpą laiką. Dauguma vyriausybės finansuojamų universitetų dėl mero miestuose (valstybinis kapitalas) turi trumpus kursus istorija, kulinarijos ir kultūros dalykų, dauguma jų yra beveik nemokamai.

Geriausios magistro studijos - Profesinės studijos Meksikoje - 2020

1 Rezultatai Profesinės studijos, Meksika Filter

Sveikatos magistras

Universidad de Sonora
Magistras
11 Rgp. 2020
<
Dieninės
<
2 metai
Ispanų
Universiteto miestelis

Bendras tikslas: Mokyti žmogiškuosius išteklius, galinčius atlikti aukšto lygio mokslinius tyrimus sveikatos srityje ir perduoti savo žinias per mokymo veiklą ir rezultatų skl ...

Skaityti daugiau