Filter
Magistro laipsniai
Vietnamas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Projektų valdymas Vietname - 2019

Magistro laipsnis yra suteikiamas studentams, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos specialybės antrosios akademinės pakopos studijas.

Projektų vadyba - tai sėkmingas įvairiausių projektų planavimas ir įgyvendinimas. Tad šia sritimi besidomintys būsimieji projektų vadybos specialistai renkasi tokius studijų kursus kaip rizikos valdymas, efektyvi komunikacija su suinteresuotomis šalimis, finansų planavimas ir pan. Projektų vadovai paprastai būna įsitraukę į kelis skirtingus projektus tuo pačiu metu.

Vietnamas (Việt Nam), oficialiai Vietnamo Socialistinė Respublika (cong Hòa xa Hội Chu Nghia Việt Nam) yra ilgas, plonas šalis Pietryčių Azijoje. Vietnamas 's istorija yra viena iš karo, kolonizacijos ir maištą. Užsienio universitetų buvimas didėja Vietname, kurios turi daugiau nei 160 universitetų.

Geriausios magistro studijos - Projektų valdymas Vietname - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Projektų valdymas, Vietnamas

Université de Nantes

Ši programa suteikia studentams tvirtą teorinį pagrindą vadybos mokslo ir naujovių valdymo srityje, siekiant sukurti naujovių ir verslumo dinamikos supratimą. ... [+]

Ši programa suteikia studentams tvirtą teorinį pagrindą vadybos mokslo ir naujovių valdymo srityje, siekiant sukurti naujovių ir verslumo dinamikos supratimą. Kursus anglų kalba dėsto Prancūzijos ir Vietnamo dėstytojai. Programos metu studentai turi galimybę konsultuotis su ekspertais, dirbančiais ir skatinančiais inovacijų centrus, tokius kaip Technopark, Prekybos ir pramonės rūmai, karjeros asociacijos, bankai ir rizikos investicijų asociacijos.

Raktiniai žodžiai: profesionalus / praktikuojantis inovacijų valdymas su projektais / tyrinėja Hanojaus inovacijas / bendrą koncepciją, studentų, profesorių ir specialistų bendradarbiavimas / kūrybiškumas, siekiant iššūkis įvairioms vertybėms: nuo ekonomikos, socialinio ir aplinkos poveikio pasekmių ekonominiam pasauliui.... [-]

Vietnamas Hanoi
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba