Magistro laipsnis - Rinkodaros studijos Honkonge

Peržiūrėti magistro studijų programas - Rinkodaros studijos Honkonge - 2018

Rinkodaros studijos

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie nori pagilinti savo bakalauro metu įgytas tam tikros srities žinias ir įgyti specializuotą išsilavinimą. Didžiąją daugumą magistro studijų programų studentams siūlo viešieji ar privatūs viso pasaulio universitetai.

Rinkodaros ir komunikacijos specialistai kuria įvairias strategijas, kurios yra skirtos padidinti tam tikrų prekių bei paslaugų ženklų žinomumą, o kartu - ir vartojimą. Šias studijas pasirinkę specialistai mokosi kaip savo viešųjų ryšių ar reklamos strategijas pateikti per televizijos, radijo, skaitmeninės ar spaudos medijas.

Honkongas, rasti pietinėje pakrantėje, Kinija, šalis yra viena iš dviejų specialių administracinių regionų Kinijos Respublikos. Honkongas 's aukštojo mokslo dedamas į Anglijos struktūrą, taip pat tarptautinių sistemų. Ją valdo šalies 's švietimo biuro.

Geriausios magistro studijos - Rinkodaros studijos Honkonge - 2018

Skaityti Daugiau

Meistras Reklamoje

SCAD - The Savannah College of Art and Design
Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Honkongas Sham Shui Po

Kaip šio dinamiško ir kūrybiško požiūrio rezultatas, mūsų studentai reguliariai imtis aukščiausius apdovanojimus pramonės varžybose, o mūsų absolventai toliau pasakyti iš didžiausių pasaulio prekių ženklų istorijas. [+]

Master reklamos meną

Kaip ne SCAD studentas, jums bus naudinga patirtimi kiekvienoje reklamos aspektas: Reklaminiai skelbimai, meno kryptis, skaitmeninės produkcijos bei integruotą markę. Kaip šio dinamiško ir kūrybiško požiūrio rezultatas, mūsų studentai reguliariai imtis aukščiausius apdovanojimus pramonės varžybose, o mūsų absolventai toliau pasakyti iš didžiausių pasaulio prekių ženklų istorijas. Bendradarbiaujančių aplinka meno ir dizaino universitete suteikia idealias sąlygas tobulinti išvystyta amatų naujoviškų reklama.

MA reklamoje

Galima rasti adresu: Atlanta -

ADVE 501 Reklamos ir Copywriting pagrindai * ADVE 502 meno kryptis ir spausdinimas pagrindai * ADVE 503 Programinės įrangos ir gamybos pagrindai * ADVE 705 Spausdinimas reklamos Dizaineriai ADVE 709 Reklamos studija Aš: Creative Strategijos ADVE 715 Skaitmeninis Gamybos strategijos Reklama ADVE 719 Reklamos studija II Branding sprendimai ADVE 729 meno kryptis ADVE 731 Kūrybinis Reklaminiai reklamai ADVE 749 Skelbimai MA galutinė projekto ITGM 715 Interaktyvus Web dizainas 700-lygio Arth planinė viso studijų kursą: 45 val * URM reklama ... [-]