Magistro laipsnis - Rinkodaros studijos Norvegijoje

Peržiūrėti magistro studijų programas - Rinkodaros studijos Norvegijoje - 2019

Rinkodaros studijos

Magistro laipsnį suteikia jums galimybę arba toliau savo supratimą apie tam tikrą klausimą arba pakilti visiškai kitu būdu, naudojant įgūdžius, jūs įgijo iš savo ankstesnių bakalauro laipsnį.

Rinkodaros ir komunikacijos studijas pasirinkę specialistai mokosi, kaip pritaikyti įvairius šios srities principus bei rinkos tyrimų taktikas, tam kad būtų įgyvendintos efektyvios rinkodaros ir komunikacijos strategijos. Studentai paprastai gali rinktis atskirą rinkodaros ir komunikacijos akademinę programą ir įgyti būtent šią specialybę arba rinktis su rinkodara susijusius pasirenkamuosius dalykus. Be to studentai taip pat gali rinktis studijuoti ir vartotojų elgsenos bei prekės ženklo kūrimo akademinius dalykus.    

Norvegija, oficialiai Norvegijos Karalystės, yra Skandinavijos unitarinė konstitucinė monarchija, kurios teritorija apima vakarinę dalį Skandinavijos pusiasalio, Jano Majeno salą, Arkties archipelago Svalbardo ir subantarctic Bouvet sala. Aukštasis mokslas Norvegijoje teikia iš septynių universitetų asortimentą.

Geriausios magistro studijos - Rinkodaros studijos Norvegijoje - 2019

Skaityti Daugiau

Meistras rinkodaros ir prekės ženklo valdyme

NHH Norwegian School of Economics
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų August 2019 Norvegija Bergen

Naujovių kūrimas, stiprių prekių ženklų kūrimas ir valdymas yra labai svarbus siekiant gauti konkurencinį pranašumą ir ilgalaikį produktų, paslaugų, įmonių ir organizacijų pelningumą. [+]

Laipsnis: Ekonomikos ir verslo administravimo magistras ECTS kreditai: 120 Trukmė: dveji metai

Stiprių prekių ženklų kūrimas ir valdymas yra labai svarbus siekiant gauti produktų, paslaugų, įmonių ir organizacijų konkurencinį pranašumą ir ilgalaikį pelningumą. Rinkodaros ir prekės ženklo vadybos programa suteikia studentams išsamias ir moksliniais tyrimais pagrįstas žinias apie rinkodarą, vartotojų elgesį, inovacijas ir prekės ženklo valdymą.

Suprasti vartotojų ir konkurentų elgesį yra labai svarbu kiekvienam verslui ir organizacijai. Klientų ir konkurentų įžvalgos yra pagrindas, kaip parengti patikimas strategijas, taip pat optimalią rinkos padėtį ir veiksmingą rinkodaros taktiką. Programa sujungia teorijas ir praktines taikomąsias programas iš strategijos ir rinkodaros, kad padėtų studentams kurti stiprius prekių ženklus ir priimti būsimus rinkos sprendimus.... [-]