Filter
Magistro laipsniai
Turkija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Rinkodaros studijos Turkijoje - 2019

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie nori pagilinti savo bakalauro metu įgytas tam tikros srities žinias ir įgyti specializuotą išsilavinimą. Didžiąją daugumą magistro studijų programų studentams siūlo viešieji ar privatūs viso pasaulio universitetai.

Rinkodaros ir komunikacijos studijų programos studentams atveria daugybę karjeros galimybių, nes kiekviena iš verslo organizacijų, valstybinių institucijų ar pelno nesiekiančių įstaigų turi bendrauti su savo klientais bei partneriais, perprasti jų norus ir pageidavimus ir rasti būdus, kaip juos efektyviausiai išpildyti. Be to, šį laipsnį įgiję specialistai gali pradėti dirbti ir įvairiausiose rinkodaros bei komunikacijos įmonėse, pavyzdžiui reklamos ar viešųjų ryšių agentūrose.    

Turkija, oficialiai Turkijos Respublika yra Tarpžemyninį šalis, įsikūrusi daugiausia Anatolijos Vakarų Azijoje ir Rytų Trakijos Pietryčių Europoje. Daugelis Turkijos universitetai (viešųjų ir privačiųjų) dalyvauja visos Europos studentų mainų programas ("Socrates", "Erasmus", ir pan.) Kai kurie taip pat yra sudariusios susitarimus su ne Europos universitetų, taip pat.

Geriausios magistro studijos - Rinkodaros studijos Turkijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Rinkodaros studijos, Turkija

Izmir University of Economics

Marketingo komunikacijos ir ryšių su visuomene magistro programa yra skirta įtraukti disciplinas marketingo komunikacijos ir ryšių su visuomene kartu; su tikslu pereiti e ... [+]

Marketingo komunikacijos ir ryšių su visuomene magistro programa yra skirta įtraukti disciplinas marketingo komunikacijos ir ryšių su visuomene kartu; su tikslu pereiti ekspertų ir komunikacijos specialistų, kurie sutelkti į marketingo komunikacijos ir ryšių su visuomene ir gali būti toliau kontempliuoti pagrindinių sričių, pavyzdžiui, reklama, verslo ryšių, viešųjų ryšių ir prekės ženklo komunikacijos taikant integruotą perspektyvos. Baigusių šią programą bus gavę novatorišką išsilavinimą, kuris plačiai sprendžianti aktualius bendravimo dinamiką.

Kursai MCPR 566 IMC principai ir praktika MCPR 569 Viešųjų ryšių teorija ir praktika BA 564 Marketingo tyrimai MCPR 595 Seminaras MCPR 599 Magistro baigiamasis darbas Pasirenkamieji dalykai MCPR 551 Gamintojas Bendravimas MCPR 561 Specialusis Temos pr MCPR 562 Pasirinkti klausimus IMC MCPR 570 pasaulio vartotojų Kultūra ir Tapatybės MCPR 571 kūrybinis mąstymas MCS 501 tyrimų metodai komunikacijos studijų MCS 507 Kryžkelės komunikacijos studijų Taikymo reikalavimai tarptautiniams studentams ... [-]
Turkija Izmir
September 2019
Dieninės
2 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba