Magistro laipsnis - Rinkodaros studijos Turkijoje

Peržiūrėti magistro studijų programas - Rinkodaros studijos Turkijoje - 2018/2019

Rinkodaros studijos

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurias gali rinktis jau bakalauro studijų laipsnį įgiję studentai. Magistro studijos vidutiniškai trunka iki dvejų akademinių metų. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos į magistro studijų programas paprastai yra įtraukiami nuo 36 iki 54 akademinių kreditų.  

Rinkodaros ir komunikacijos specialistai kuria įvairias strategijas, kurios yra skirtos padidinti tam tikrų prekių bei paslaugų ženklų žinomumą, o kartu - ir vartojimą. Šias studijas pasirinkę specialistai mokosi kaip savo viešųjų ryšių ar reklamos strategijas pateikti per televizijos, radijo, skaitmeninės ar spaudos medijas.

Turkija, oficialiai Turkijos Respublika yra Tarpžemyninį šalis, įsikūrusi daugiausia Anatolijos Vakarų Azijoje ir Rytų Trakijos Pietryčių Europoje. Daugelis Turkijos universitetai (viešųjų ir privačiųjų) dalyvauja visos Europos studentų mainų programas ("Socrates", "Erasmus", ir pan.) Kai kurie taip pat yra sudariusios susitarimus su ne Europos universitetų, taip pat.

Geriausios magistro studijos - Rinkodaros studijos Turkijoje - 2018/2019

Skaityti Daugiau

Meistras marketingo komunikacijos ir ryšių su visuomene

Izmir University of Economics
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Turkija Izmir

Marketingo komunikacijos ir ryšių su visuomene magistro programa yra skirta įtraukti disciplinas marketingo komunikacijos ir ryšių su visuomene kartu; su tikslu pereiti ekspertų ir komunikacijos specialistų, kurie sutelkti į marketingo komunikacijos ir ryšių su visuomene ir gali būti toliau kontempliuoti pagrindinių sričių, pavyzdžiui, reklama, verslo ryšių, viešųjų ryšių ir prekės ženklo komunikacijos taikant integruotą perspektyvos. Baigusių šią programą bus gavę novatorišką išsilavinimą, kuris plačiai sprendžianti aktualius bendravimo dinamiką. [+]

Marketingo komunikacijos ir ryšių su visuomene magistro programa yra skirta įtraukti disciplinas marketingo komunikacijos ir ryšių su visuomene kartu; su tikslu pereiti ekspertų ir komunikacijos specialistų, kurie sutelkti į marketingo komunikacijos ir ryšių su visuomene ir gali būti toliau kontempliuoti pagrindinių sričių, pavyzdžiui, reklama, verslo ryšių, viešųjų ryšių ir prekės ženklo komunikacijos taikant integruotą perspektyvos. Baigusių šią programą bus gavę novatorišką išsilavinimą, kuris plačiai sprendžianti aktualius bendravimo dinamiką.

Kursai MCPR 566 IMC principai ir praktika MCPR 569 Viešųjų ryšių teorija ir praktika BA 564 Marketingo tyrimai MCPR 595 Seminaras MCPR 599 Magistro baigiamasis darbas Pasirenkamieji dalykai MCPR 551 Gamintojas Bendravimas MCPR 561 Specialusis Temos pr MCPR 562 Pasirinkti klausimus IMC MCPR 570 pasaulio vartotojų Kultūra ir Tapatybės MCPR 571 kūrybinis mąstymas MCS 501 tyrimų metodai komunikacijos studijų MCS 507 Kryžkelės komunikacijos studijų Taikymo reikalavimai tarptautiniams studentams ... [-]