Filter
Magistro laipsniai
Rusija Irkutsk Oblast Urik Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Magistro programos in Irkutsk Rusija 2019

Iš Masters nauda peržengia pagerinti savo uždarbio potencialą. Jie gali suteikti jums su asmeninių ir profesinių įgūdžių paspartinti savo plėtrą. Jie taip pat yra galimybė atskirti save nuo savo bendraamžių, daugelis iš jų turės panašias lygio ir bakalauro kvalifikaciją.

Magistro, kuris trunka nuo vienos iki dviejų metų mokyklinio gauti, gali padėti studentams tobulinti savo profesinius įgūdžius ir įgyti žinių pasirinktoje srityje. Tai įgūdžių ir žinių tobulinimas gali sukelti aukštos kvalifikacijos karjeros galimybių gerinimo.

 

Rusija (Rusijos: Россия) yra iki šiol didžiausia šalis pasaulyje, apimantis daugiau nei viena aštuntoji Žemė 's apgyvendintame žemės ploto. Buvęs Valstybės komiteto aukštojo mokslo Rusijoje finansuojama 240 universitetų, akademijų ir institutų, todėl Rusija kietas šalį studijuoti in

Įsikūręs Irkutsko srities Rusijos yra Irkutskas miestas, kuris turi apie 600,000 gyventojų. Irkutskas turi 6 universitetai ir keletas privačių kolegijų moksleivių, kryptys mokslo studijų balsų dauguma.

Palyginti magistro programų in Irkutsk Rusijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Irkutsk State Linguistic University

, Igloo siūlo šias sritis: rusų, vokiečių kalbomis, Tolimųjų Rytų ir Pietryčių Azijos kalbas, vertimo teoriją ir ... [+]

MA: Lingvistika

&nbsp

"Absolventas Igloo siūlo šias sritis: rusų, vokiečių kalbomis, kalbos, Tolimuosiuose Rytuose ir Pietryčių Azijoje, vertimo teorijos ir tarpkultūrinėje / interlingual komunikacijos COMJautrumo šviesai lingvistika, komunikacijos teorija ir jubiliejinė tarptautinė ryšių su visuomene (PR).

ORIENTACIJA PROFILIS RUSŲ KALBĄ Bakalaurai studijuoja rusų užsienio kalbų, kalbų politiką ir kalbų planavimą, Aktualios problemos, kalbotyros, rusų studijų, kalbos mokymo metodus,trukdžiai ir užsienio akcentu, lyginamoji kalbotyra ir novatoriškų požiūrių į mokymo rusų kaip užsienio kalbos tyrimas.

Pagrindinės sritys VOKIEČIŲ KALBA Bakalaurai, studijuojantys kvalifikacijos kėlimo kursus, anglų ir vokiečių kalbomis, germanų dabartinės problemos,problemos, anglų ir vokiečių, pagrindinio germanų kalbų (anglų ir vokiečių) ir Kulmhof tarp bendrinės kalbos ir tarmės, kategorijų ir sąvokų antropologinių kalbotyros ir ontolingvistike tipologiją semantika ir pragmatikams,, grindžiamasteorija kalbos įtakos ir tarpkultūriniu bendravimu, anglų ir vokiečių kalbomis Sinonimai išteklių įvairių tipų diskurso kalbinės tapatybės ir metaforišką vaizdą apie pasaulio vokiečių kalbos, kultūros ir komunikacinė sąveika vokiečių kalbašiuolaikinės civilizacijos procesų kontekste.... [-]

Rusija Urik
Rugsėjis 2019
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba