MASTERSTUDIES

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos Pskov Rusija 2021

Kad galėtų sėkmingai gauti magistro kvalifikaciją, jums reikės gauti kreditų skaičių, einančios individualius modulius. Dauguma mokoma magistro turės pagrindinių modulių skaičių, kurį turi priimti ir perduoti, siekiant gauti kvalifikaciją. Mokslinių tyrimų magistrantūros vertinimas yra beveik visada vien tik vienos disertacijos modulis arba projektu.

Pelningiausi Master reikia dviejų metų mokymo po uždirbti bakalauro. Ši pažangi laipsnis gali padėti studentams pasiekti savo švietimo ir profesinius tikslus, nes magistro programos pagalba mokyti studentus įgūdžių ir žinių, sustingimas jiems reikia į žemę savo svajonių karjeros.

 

Rusija (Rusijos: Россия) yra iki šiol didžiausia šalis pasaulyje, apimantis daugiau nei viena aštuntoji Žemė 's apgyvendintame žemės ploto. Buvęs Valstybės komiteto aukštojo mokslo Rusijoje finansuojama 240 universitetų, akademijų ir institutų, todėl Rusija kietas šalį studijuoti in

Peržiūrėti magistro programų jungtinėse Amerikos Pskov Rusijoje 2021

Rezultatai Filter

Ekonomikos magistras

Pskov State University
Magistras
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis
Internetinės

Programos tikslas - paruošti aukštos kvalifikacijos tarptautinio lygio specialistus, kurie galėtų efektyviai pritaikyti analizės ir tyrimų kompetencijas, lyderio savybes, nova ...

Skaityti daugiau

Elektros ir Elektros inžinerijos magistras

Pskov State University
Magistras
<
Dieninės
<
2 metai
Rusijos
Universiteto miestelis
Internetinės

Šios programos absolventai turi kompetenciją atlikti mokslinius tyrimus ir spręsti praktines problemas elektros inžinerijos ir energetikos srityse.

Skaityti daugiau