Filter
Magistro laipsniai
Rusija Sakha Republic Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos Sakha Republic Rusija 2019

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie nori pagilinti savo bakalauro metu įgytas tam tikros srities žinias ir įgyti specializuotą išsilavinimą. Didžiąją daugumą magistro studijų programų studentams siūlo viešieji ar privatūs viso pasaulio universitetai.

Pelningiausi Master reikia dviejų metų mokymo po uždirbti bakalauro. Ši pažangi laipsnis gali padėti studentams pasiekti savo švietimo ir profesinius tikslus, nes magistro programos pagalba mokyti studentus įgūdžių ir žinių, sustingimas jiems reikia į žemę savo svajonių karjeros.

 

Rusija ir taip pat oficialiai žinoma kaip Rusijos Federacijos, yra šiaurinėje Eurazijos šalis. Švietimas Rusijoje Didžiąją dalį valstybės ir reglamentuoja Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija. Rusijoje, ji užima apie 70% mokymo laiko už kontaktinius pamokas su mokytoju, poilsio 30% darbo krūvis yra skirti nepriklausomą tyrimą medžiagos.

Peržiūrėti magistro programų jungtinėse Amerikos Sakha Republic Rusijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

M. K. Ammosov North-Eastern Federal University

Strateginis valdymas Magistrantūros programa siekiama plėtoti studentų gebėjimus efektyviai sąveikai su priimant svarbius sprendimus dėl vystymosi organizacijų ir užtikri ... [+]

Strategijos vadyba

Pagrindiniai tikslai ir temos kursus / programos:

"Strateginis valdymas" Magistro programa siekiama plėtoti studentų gebėjimus efektyviai sąveikai su priimant svarbius sprendimus dėl plėtros organizacijų ir užtikrinti jų konkurencingumą sparčiai besikeičiančioje aplinkoje procesą. Studentai sutelkti dėmesį į tarptautinių aspektų valdymą, veiklą ir operacijas tarptautinėje aplinkoje ir tarpkultūrinį bendradarbiavimą. Programa numato mokymosi aplinką tarptautinių studentų remiantis kursus, kurie atspindi valdymo ir ekonomikos plėtros specifiką Rusijoje atrankos ir dėl formavimo individualios mokymo programos galimybes.

Pavadinimas katedros / institucija siūlo kursą: ... [-]

Rusija Yakutsk
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba