Filter
Magistro laipsniai
Rusija Sakha Republic Yakutsk Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Magistro programos in Yakutsk Rusija 2019

Magistro laipsnis yra akademinis laipsnis, suteikiamas asmenims, kurie sėkmingai žyminčių aukštesnio lygio kompetenciją. Yra dviejų pagrindinių tipų Masters - mokoma ir moksliniai tyrimai.

Taikomosios dailės yra labai svarbi, kad malonus dizaino visose gyvenimo srityse. Be jų, pasaulis būtų neįtikėtinai nuobodu. Taikomosios Dailės magistras suteikia jums gilesnį supratimą apie meno naudoti šių praktinių sričių.

Rusija ir taip pat oficialiai žinoma kaip Rusijos Federacijos, yra šiaurinėje Eurazijos šalis. Švietimas Rusijoje Didžiąją dalį valstybės ir reglamentuoja Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija. Rusijoje, ji užima apie 70% mokymo laiko už kontaktinius pamokas su mokytoju, poilsio 30% darbo krūvis yra skirti nepriklausomą tyrimą medžiagos.

Peržiūrėti magistro programų in Yakutsk Rusijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

M. K. Ammosov North-Eastern Federal University

Strateginis valdymas Magistrantūros programa siekiama plėtoti studentų gebėjimus efektyviai sąveikai su priimant svarbius sprendimus dėl vystymosi organizacijų ir užtikri ... [+]

Strategijos vadyba

Pagrindiniai tikslai ir temos kursus / programos:

"Strateginis valdymas" Magistro programa siekiama plėtoti studentų gebėjimus efektyviai sąveikai su priimant svarbius sprendimus dėl plėtros organizacijų ir užtikrinti jų konkurencingumą sparčiai besikeičiančioje aplinkoje procesą. Studentai sutelkti dėmesį į tarptautinių aspektų valdymą, veiklą ir operacijas tarptautinėje aplinkoje ir tarpkultūrinį bendradarbiavimą. Programa numato mokymosi aplinką tarptautinių studentų remiantis kursus, kurie atspindi valdymo ir ekonomikos plėtros specifiką Rusijoje atrankos ir dėl formavimo individualios mokymo programos galimybes.

Pavadinimas katedros / institucija siūlo kursą: ... [-]

Rusija Yakutsk
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba