Palyginti magistro studijų programas - Sensorinių mokslų studijos

Jei jums patinka tyrimus ir jums patinka maistas, tada Sensorinė Mokslas magistras gali būti Jums tinka. Ne tik jūs galite įgyti geresnį supratimą apie tai, kaip žmonės patiria maisto per pojūčius, bet daug įvairių karjeros ir mokymo durys gali greitai atviros Jums baigus mokytis. Kas yra Sensorinė Mokslas magistras? Tai studijų programa, kuri orientuota į tai, kaip žmonės naudo… Skaityti daugiau

Jei jums patinka tyrimus ir jums patinka maistas, tada Sensorinė Mokslas magistras gali būti Jums tinka. Ne tik jūs galite įgyti geresnį supratimą apie tai, kaip žmonės patiria maisto per pojūčius, bet daug įvairių karjeros ir mokymo durys gali greitai atviros Jums baigus mokytis.

Kas yra Sensorinė Mokslas magistras? Tai studijų programa, kuri orientuota į tai, kaip žmonės naudoja savo jausmus, kai bendrauja su maistu. Tyrimai linkę sutelkti dėmesį į kvapą, skonį ir liesti. Kursai gali apimti temų spektrą, įskaitant jutimo būdų ir vertinimo, Psichofizika ir vartotojų tyrimų metu. Be reguliaraus kursų, reikalingų, studentai paprastai tikimasi baigti savo pačių mokslinių tyrimų projektą iki studijų baigimo. Kai kuriais atvejais, mokslinių tyrimų projektas užima studijų daugumą. Programos paprastai trunka vienerius metus.

Privalumų studijuoja jutimo mokslas yra daug.Studentai įgyja geresnį supratimą apie tai, kaip žmonės patiria maisto, kad būtų geriau rinkos produktų vartotojams. Ji taip pat atveria daug karjeros duris tarptautiniu, nes daug maisto ir mokslinių tyrimų bendrovės visame pasaulyje domisi absolventų šioje srityje.

Iš Sensorinės mokslo magistras kaina labai priklauso nuo to, kur studentai pasirenka mokytis ir ar jie stoti į vienos ar dviejų metų programą. Kiti veiksniai, pavyzdžiui, būsto, maisto ir transportavimo, reikėtų apsvarstyti, ar studijuoti universitete. Tyrimai savo programą bei suvokti visas išlaidas.

Yra daug unikalių karjeros galimybes, kai jūs nuspręsite studijuoti jutimo mokslą. Programos absolventai galėtų dirbti mokslinių tyrimų dėmesį skiriant maisto plėtros, rinkodaros ir jutimo technologija. Maistas įmonės ir net vyriausybės mokslinių tyrimų infrastruktūra gali samdyti studentus su Sensorinės mokslo magistras. Užpildę šią laipsnį taip pat gali sukelti studentus tęsti tolesnį išsilavinimą doktorantūros programą.

Studentai paprastai gali kreiptis internetu arba tyrimą dėl kampusie arba nuotolinis mokymasis. Jūs tikriausiai reikia stenograma iš savo ankstesnio mokyklos paraiškoje. Gali būti reikalaujama interviu, taip pat. Norėdami gauti daugiau informacijos, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands
Groningen, Olandija

Ši magistro rengia jums už šviesią ateitį į patrauklių pasaulis pažangių daviklių programas. Domeno, kad sparčiai auga, suteikiant visiems įdomių perspektyvų jums, ambicingų i ... +

Ši magistro rengia jums už šviesią ateitį į patrauklių pasaulis pažangių daviklių programas. Domeno, kad sparčiai auga, suteikiant visiems įdomių perspektyvų jums, ambicingų inžinieriai rūšių. Per globaliai svarbią sritį sveikatai, sensorių paraiškas teiks visiškai naujų būdų, kaip stebėti, išgydyti, gydyti bei slaugyti žmones. -
Vadybos kursai
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia