Filter
Magistro laipsniai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti magistro studijų programas - Sensorinių mokslų studijos

Jei jums patinka tyrimus ir jums patinka maistas, tada Sensorinė Mokslas magistras gali būti Jums tinka. Ne tik jūs galite įgyti geresnį supratimą apie tai, kaip žmonės patiria maisto per pojūčius, bet daug įvairių karjeros ir mokymo durys gali greitai atviros Jums baigus mokytis.

Kas yra Sensorinė Mokslas magistras? Tai studijų programa, kuri orientuota į tai, kaip žmonės naudoja savo jausmus, kai bendrauja su maistu. Tyrimai linkę sutelkti dėmesį į kvapą, skonį ir liesti. Kursai gali apimti temų spektrą, įskaitant jutimo būdų ir vertinimo, Psichofizika ir vartotojų tyrimų metu. Be reguliaraus kursų, reikalingų, studentai paprastai tikimasi baigti savo pačių mokslinių tyrimų projektą iki studijų baigimo. Kai kuriais atvejais, mokslinių tyrimų projektas užima studijų daugumą. Programos paprastai trunka vienerius metus.

Privalumų studijuoja jutimo mokslas yra daug.Studentai įgyja geresnį supratimą apie tai, kaip žmonės patiria maisto, kad būtų geriau rinkos produktų vartotojams. Ji taip pat atveria daug karjeros duris tarptautiniu, nes daug maisto ir mokslinių tyrimų bendrovės visame pasaulyje domisi absolventų šioje srityje.

Iš Sensorinės mokslo magistras kaina labai priklauso nuo to, kur studentai pasirenka mokytis ir ar jie stoti į vienos ar dviejų metų programą. Kiti veiksniai, pavyzdžiui, būsto, maisto ir transportavimo, reikėtų apsvarstyti, ar studijuoti universitete. Tyrimai savo programą bei suvokti visas išlaidas.

Yra daug unikalių karjeros galimybes, kai jūs nuspręsite studijuoti jutimo mokslą. Programos absolventai galėtų dirbti mokslinių tyrimų dėmesį skiriant maisto plėtros, rinkodaros ir jutimo technologija. Maistas įmonės ir net vyriausybės mokslinių tyrimų infrastruktūra gali samdyti studentus su Sensorinės mokslo magistras. Užpildę šią laipsnį taip pat gali sukelti studentus tęsti tolesnį išsilavinimą doktorantūros programą.

Studentai paprastai gali kreiptis internetu arba tyrimą dėl kampusie arba nuotolinis mokymasis. Jūs tikriausiai reikia stenograma iš savo ankstesnio mokyklos paraiškoje. Gali būti reikalaujama interviu, taip pat. Norėdami gauti daugiau informacijos, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Sensorinių mokslų studijos

Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands

Ši magistro rengia jums už šviesią ateitį į patrauklių pasaulis pažangių daviklių programas. Domeno, kad sparčiai auga, suteikiant visiems įdomių perspektyvų jums, ambici ... [+]

Jutiklių sistema Inžinerija: www.hanzegroningen.eu/msse

Aistringai technologijų ir inžinerijos?

Ar jūs atviri, jums patinka ruožas ribas išsiaiškinti, kas yra ten? Ar taikote sau, naujų būdų, kaip perkelti technologijas į priekį, ypač sveikatos apsaugos srityje? Tada šiek tiek laiko apsvarstyti galimybę prisijungti prie mūsų vienerius metus užbaigti jutiklių sistema Inžinerija (SSE) pagyrimu magistro programą.

Programos apžvalga Bendros žinios apie jutiklio programų, reikalingų bet specializacijos tipą Specializuotos žinios įtraukiant jutikliai sveikatos srityje Apdovanojimai turinys Magistro baigiamasis darbas projektas (30 ECTS)

Bendros žinios apie jutiklio programų, reikalingų bet specializacijos tipą... [-]

Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba