MASTERSTUDIES

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos Trnava Slovakija 2021

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurias gali rinktis jau bakalauro studijų laipsnį įgiję studentai. Magistro studijos vidutiniškai trunka iki dvejų akademinių metų. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos į magistro studijų programas paprastai yra įtraukiami nuo 36 iki 54 akademinių kreditų.  

Taikomosios dailės yra labai svarbi, kad malonus dizaino visose gyvenimo srityse. Be jų, pasaulis būtų neįtikėtinai nuobodu. Taikomosios Dailės magistras suteikia jums gilesnį supratimą apie meno naudoti šių praktinių sričių.

Slovakija arba Slovakijos Respublikos stojimas (Slovakijos: Slovensko arba Slovenská republika, abi pavardės yra oficialiai pripažintos), yra išėjimo į jūrą šalis Vidurio Europoje. Slovakija yra Europos Sąjungos narė, todėl, jei esate kitos valstybės narės pilietis, galite legaliai gyventi ir dirbti Slovakijoje be apribojimų. "Comenius" Univerzity yra Seniausias Slovakijos universitetas, Bratislavoje.

Rasti magistro programų jungtinėse Amerikos Trnava Slovakijoje 2021

Rezultatai Filter

Europos studijų ir politikos magistras

University of SS. Cyril and Methodius in Trnava
Magistras
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Programa orientuota į politinius mokslus, ekonomiką, tarptautinę ir Europos teisę, tarptautinius santykius, Europos integraciją ir Slovakijos vidaus ir užsienio reikalus Europ ...

Skaityti daugiau