Peržiūrėti magistro studijų programas - Sportas - jungtinėse Amerikos Tulonas Prancūzijoje - 2020

Magistro diplomas yra suteikiamas sėkmingai antrosios pakopos studijas pabaigusiems specialistams. Tam kad studentams būtų suteiktas magistro laipsnis, jiems paprastai reikia sėkmingai pabaigti nuo 12 iki 18 akademinių studijų dalykų. Šio tipo studijos paprastai yra pabaigiamos magistrinio darbo gynimu arba baigiamaisiais studijų egzaminais.Sporto akademines studijas pasirinkę studentai… Skaityti daugiau

Magistro diplomas yra suteikiamas sėkmingai antrosios pakopos studijas pabaigusiems specialistams. Tam kad studentams būtų suteiktas magistro laipsnis, jiems paprastai reikia sėkmingai pabaigti nuo 12 iki 18 akademinių studijų dalykų. Šio tipo studijos paprastai yra pabaigiamos magistrinio darbo gynimu arba baigiamaisiais studijų egzaminais.

Sporto akademines studijas pasirinkę studentai paprastai išsamiai nagrinėja su sveikatingumu, sportu, o taip pat ir jo vadyba glaudžiai susijusius studijų dalykus. Į šio tipo studijų programas paprastai yra įtraukiami tokie studijų dalykai kaip širdies ir kraujagyslių bei kvėpavimo fiziologija, taip pat medžiagų apykaitos veikla bei sveikos mitybos niuansai. Tad šias studijas pasirinkę studentai gilinasi į su sveikata sportu, o taip pat kartais ir jo vadyba susijusius akademinius dalykus.

Prancūzija, oficialiai Prancūzijos Respublika yra unitarinė pusiau prezidentinės respublikos yra daugiausia Vakarų Europoje, su keletu užjūrio regionų ir teritorijų.

Prašyti daugiau informacijos apie magistro studijas - Sportas - jungtinėse Amerikos Tulonas Prancūzijoje - 2020

Skaityti mažiau
Kedge Business School
Marseille, Prancūzija

Sukurta prieš 20 metų, Tarptautinis sportas

Sukurta prieš 20 metų, Tarptautinis sportas -
MSc
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here