Magistro laipsnis - Sportas Puerto Rike

Peržiūrėti magistro studijų programas - Sportas Puerto Rike - 2018/2019

Sportas

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurias gali rinktis jau bakalauro studijų laipsnį įgiję studentai. Magistro studijos vidutiniškai trunka iki dvejų akademinių metų. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos į magistro studijų programas paprastai yra įtraukiami nuo 36 iki 54 akademinių kreditų.  

Sporto mokslo akademinės programos bei kursai studentus paruošia darbui sporto vadybos ar fizioterapijos srityje, o taip pat parengia juos ir tam tikro sporto trenerio ar asmeninio trenerio karjerai. Studentai, kurie, pavyzdžiui, savo studijų metu daugiausiai dėmesio skiria fizinės terapijos kursams taip pat gali savo karjerą pradėti ir mokyklose ar rekreacijos įstaigose.

Yra keletas įstaigų, atsakingų už aukštojo mokslo įsikūrusi visoje Puerto Rikas, su Puerto Riko universiteto yra seniausia ir didžiausia. Kaip iš Jungtinių Amerikos Valstijų teritorijoje, piliečiai gali turėti prieigą prie papildomų galimybių švietimo srityje.

Geriausios magistro studijos - Sportas Puerto Rike - 2018/2019

Skaityti Daugiau

Strateginio turizmo magistras

Universidad del Este (UNE)
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų Registracija galima Puerto Rikas Carolina + 1 daugiau

Turizmo pramonei reikalingi specializuoti specialistai šioje didelio poreikio srityje. Universidad del Este (UNE) Estes Universidad del Este (UNE) Profesinių studijų mokykla (Programa AHORA) siūlo strateginio turizmo magistro laipsnį specializuojasi sporto turizmo, gastronomijos turizmo ir medicininio turizmo srityse. [+]

UNE yra JAV akredituotos, prieinamos aukštojo mokslo įstaiga, kuri leidžia studentams ugdyti profesionalumą anglų ir ispanų kalbomis.

Turizmo pramonei reikalingi specializuoti specialistai šioje didelio poreikio srityje. " Universidad del Este (UNE) Profesinių studijų mokykla (Programa AHORA) siūlo strateginio turizmo magistro laipsnį trimis specializacijomis, įskaitant sporto turizmą, gastronominį turizmą ir medicininį turizmą . Šis magistro laipsnis buvo sukurtas bendradarbiaujant su UNE Tarptautine svetingumo ir kulinarijos meno mokykla ir jos ekspertų fakultetu turizmo industrijoje.

Šios magistro programos absolventai demonstruos žinias ir įgūdžius, susijusius su strateginiu planavimu, finansų, apskaitos, rinkodaros, pardavimų, ekonomikos, žmogiškųjų išteklių ir mokslinių tyrimų turizmo pramonei. Jie turės galimybę kurti naujoviškus turizmo produktus, siekdami paskatinti Puerto Riką kaip nacionalinę ir tarptautinę turistinę vietą. Be to, absolventai identifikuos projektų alternatyvas įvairiose bendrovėse, orientuotose į turizmo iššūkių sprendimus vietinėse, nacionalinėse ir tarptautinėse organizacijose bei visuomeninėse ir privačiose organizacijose. Šios programos akademinė patirtis sukuria Puerto Riko turizmo sektoriaus tyrimus, apimančius statistinių duomenų analizę.... [-]