Magistro laipsnis - Sportas Puerto Rike

Peržiūrėti magistro studijų programas - Sportas Puerto Rike - 2019

Sportas

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie nori pagilinti savo bakalauro metu įgytas tam tikros srities žinias ir įgyti specializuotą išsilavinimą. Didžiąją daugumą magistro studijų programų studentams siūlo viešieji ar privatūs viso pasaulio universitetai.

Sporto akademines studijas ar akademinius kursus pasirinkę studentai paprastai daugiausiai dėmesio renkasi skirti sporto verslo ir sporto komandų vadybos strategijų niuansų nagrinėjimui arba fizinių aspektų analizei. Tad priklausomai nuo studentų pasirinktos specialybės pabaigę studijas jie gali tapti, pavyzdžiui, sporto komandų vadybininkais ar jų treneriais, o taip pat ir fizinio lavinimo mokytojais ar asmeniniais treneriais.

Yra keletas įstaigų, atsakingų už aukštojo mokslo įsikūrusi visoje Puerto Rikas, su Puerto Riko universiteto yra seniausia ir didžiausia. Kaip iš Jungtinių Amerikos Valstijų teritorijoje, piliečiai gali turėti prieigą prie papildomų galimybių švietimo srityje.

Geriausios magistro studijos - Sportas Puerto Rike - 2019

Skaityti Daugiau

Strateginio turizmo magistras

Universidad del Este (UNE)
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų Registracija galima Puerto Rikas Carolina + 1 daugiau

Turizmo pramonei reikalingi specializuoti specialistai šioje didelio poreikio srityje. Universidad del Este (UNE) Estes Universidad del Este (UNE) Profesinių studijų mokykla (Programa AHORA) siūlo strateginio turizmo magistro laipsnį specializuojasi sporto turizmo, gastronomijos turizmo ir medicininio turizmo srityse. [+]

UNE yra JAV akredituotos, prieinamos aukštojo mokslo įstaiga, kuri leidžia studentams ugdyti profesionalumą anglų ir ispanų kalbomis.

Turizmo pramonei reikalingi specializuoti specialistai šioje didelio poreikio srityje. " Universidad del Este (UNE) Profesinių studijų mokykla (Programa AHORA) siūlo strateginio turizmo magistro laipsnį trimis specializacijomis, įskaitant sporto turizmą, gastronominį turizmą ir medicininį turizmą . Šis magistro laipsnis buvo sukurtas bendradarbiaujant su UNE Tarptautine svetingumo ir kulinarijos meno mokykla ir jos ekspertų fakultetu turizmo industrijoje.

Šios magistro programos absolventai demonstruos žinias ir įgūdžius, susijusius su strateginiu planavimu, finansų, apskaitos, rinkodaros, pardavimų, ekonomikos, žmogiškųjų išteklių ir mokslinių tyrimų turizmo pramonei. Jie turės galimybę kurti naujoviškus turizmo produktus, siekdami paskatinti Puerto Riką kaip nacionalinę ir tarptautinę turistinę vietą. Be to, absolventai identifikuos projektų alternatyvas įvairiose bendrovėse, orientuotose į turizmo iššūkių sprendimus vietinėse, nacionalinėse ir tarptautinėse organizacijose bei visuomeninėse ir privačiose organizacijose. Šios programos akademinė patirtis sukuria Puerto Riko turizmo sektoriaus tyrimus, apimančius statistinių duomenų analizę.... [-]