Magistro laipsnis - Sportas Jungtinėje Karalystėje

Peržiūrėti magistro studijų programas - Sportas Jungtinėje Karalystėje - 2018

Sportas

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurias gali rinktis jau bakalauro studijų laipsnį įgiję studentai. Magistro studijos vidutiniškai trunka iki dvejų akademinių metų. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos į magistro studijų programas paprastai yra įtraukiami nuo 36 iki 54 akademinių kreditų.  

Sporto mokslo akademinės programos bei kursai studentus paruošia darbui sporto vadybos ar fizioterapijos srityje, o taip pat parengia juos ir tam tikro sporto trenerio ar asmeninio trenerio karjerai. Studentai, kurie, pavyzdžiui, savo studijų metu daugiausiai dėmesio skiria fizinės terapijos kursams taip pat gali savo karjerą pradėti ir mokyklose ar rekreacijos įstaigose.

Jungtinė Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystė, visuotinai žinomas kaip Jungtinės Karalystės ir Didžiosios Britanijos, yra suvereni valstybė, esančiuose prie šiaurės vakarų pakrantėje kontinentinėje Europoje.Dvi labiausiai žinomų (ir seniausia) universitetai Oksfordo ir Kembridžo (dažnai vadinama Oxbridge daugelis britų) Anglija taip pat turi keletą kitų pasaulinio lygio institucijas, įskaitant keletą Londone (ypač Imperial College, London School of Economics, University College Londone ir karalius 's College London, viskas priklauso Londono universiteto)

Geriausios magistro studijos - Sportas Jungtinėje Karalystėje - 2018

Skaityti Daugiau

<span Translate="no">MESGO</span> - Sporto Valdymo Magistras

MESGO
Su bendrabučiu Ištęstinės 19 mėnesių September 2018 Jungtinė Karalystė London

Sporto valdymo magistras ( MESGO ) yra unikali programa, skirta sporto sektoriaus specialistams, norintiems įgyti sudėtingų tarptautinės patirties, susijusios su profesionaliu sportu, įvairovę tarptautiniu mastu. [+]

5- MESGO - MESGO 2018 m. Rugsėjo mėnPARAIŠKOS TERMINAS: Kovo 31 dSporto valdymo magistras ( MESGO ) yra unikali programa, skirta sporto sektoriaus specialistams, norintiems įgyti sudėtingų tarptautinės patirties, susijusios su profesionaliu sportu, įvairovę tarptautiniu mastu.

Šis vykdomojo magistro tikslas yra įgyvendinti 3 pagrindinius tikslus:

Pabrėžti tarptautinį sporto aspektą;Numatykite būsimus pagrindinius iššūkius irteigiamai veikia sporto valdymo plėtrą

MESGO - "Vimeo" vykdomosios magistro " MESGO sporto valdymas.

MESGO V - programos apžvalga iš " MESGO " "Vimeo".

Kontekstas

KONTEKSTAS

Profesinės sporto pramonė pastaraisiais metais patyrė didžiulę revoliuciją. Populiariausių konkursų komercinė plėtra paskatino vis daugiau suinteresuotųjų šalių organizacijų domėtis tarptautiniu sportu, dėl to kyla abejonių dėl savo tradicinio valdymo būdo.... [-]