Filter
Magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 27 magistro studijų programas - Statybų konstrukcijų studijos

Master 'ai programa yra bendras žingsnis remtis ankstesniais bakalaureato studijas. Tiems, kurie grįžta į mokyklą, žinios ir įgūdžiai gaunami šiose programose gali iš anksto esamą karjerą.

Kas yra Statyba magistras? Šie kursai yra dažniausiai orientuota į konkrečią sritį per bendrosios kategorijos civilinės inžinerijos. Programa statybos valdymas dažnai apima klases temomis, pavyzdžiui, projektų valdymo, planavimo ir tvarkaraščių, sutarčių teisės, įvertinant sąnaudas ir saugos procedūromis. Šie posėdžiai paprastai yra derinamas su tikslu parengti absolventus dirbti išteklių ir valdymo darbo, reikalingą vykdyti didelius statybos projektus, pavyzdžiui, kelius, pastatus ir vandens paskirstymą.

Studentai šias programas, dažnai sukurti reikalingų kurti ir išlaikyti infrastruktūrą išteklių supratimą.Tai gali lemti didesnę dėkingi civilinės inžinerijos, taip pat gebėjimas matyti tobulėjimo galimybes. Pagerinta mokslinių tyrimų įgūdžių ir organizacijų praktika taip pat gali būti naudinga bet asmeninių ar profesinių užduočių skaičių.

Programos šios disciplinos labai skiriasi kaina remiantis veiksnių, kaip skirtingi kaip vietą mokykloje ir trukmę klasių. Klauskite tiesiogiai dėl tikslius duomenis įstaigoje.

Statybos pramonė yra dažnai daug darbo vietų įvairių lygių įgūdžių ir išsilavinimo šaltinis. Nuo A statybos valdymo studijų programą absolventas gali tikėtis rasti darbą kaip Site Manager. Šios pozicijos gali apimti pareigas, pavyzdžiui, susijusius su tiekimo ir logistikos kompanijų, kurti grafikus ir vadovavimas valdymo personalą. Vienas taip pat gali rasti ne konsultacinės firmos poziciją, teikia paslaugas, reikalingas investuotojams ir vyriausybių, pavyzdžiui, išlaidų vertinimus, tiekimo grandinės valdymo ar sutarties peržiūrą.

Statybos dažnai sudėtingas laukas, todėl planuoti savo išsilavinimą atidžiai už geriausią šansą sėkmei. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

27 Results in Statybų konstrukcijų studijos

Magdeburg-Stendal University of Applied Sciences

... [+]

Magistro programos, skirtos energiją tausojančiam statybai, tikslas - perteikti pagrindines žinias, apimančias galimas energijos taupymo, statybos šiluminės izoliacijos, regeneracinio šilumos tiekimo ir ekonomiškumo sritis. Studentai aprūpinti energiją taupančių ir pasyviųjų pastatų planavimu ir statymu, taip pat esamų statinių renovavimu iki aukščiausio lygio energijos vartojimo efektyvumo.

Tolesnis šio magistro programos tikslas - tapti pasiruošęs pritaikyti mokslinius metodus ir savarankiškai įvaldyti įvairius profesinius vaidmenis taikomoje praktikoje, moksliniuose tyrimuose ar mokymuose.

Laipsnis kurso turinys Energiją taupanti pastatų konstrukci... [-]
Vokietija Magdeburg
October 2019
Dieninės
3 semestrus
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Texas Arlington

Statybos vadybos magistro laipsnis yra tarpdisciplininė programa, orientuota į statybos projektų valdymą. Tai apima pasirenkamuosius kursus architektūroje, versle ir vald ... [+]

Statybos vadybos magistro laipsnis yra tarpdisciplininė programa, orientuota į statybos projektų valdymą. Tai apima pasirenkamuosius kursus architektūroje, versle ir valdyme. Šis magistro laipsnis skiriamas daugiausia studentams, turintiems bakalauro laipsnį civilinės inžinerijos srityje, tačiau studentai, turintys skirtingas bakalauro studijas, gali įstoti į programą, priskirdami lygiavaisiais kursus.

Statybos valdymas

Statybų technologijų, finansavimo ir metodų pažanga pabrėžia, kad būtina gerai ir sistemingai valdyti statybos projektus. Organizacinės struktūros, verslo modeliai ir gebėjimas įgyvendinti naujas technologijas praktikoje reikalauja pažangių studijų statybos valdyme. Statybos vadybos magistro laipsnis suteikia tarpdisciplinines studijas komercinėse, gyvenamosiose, sunkiose / magistralėse ir pramonėje, siekiant spręsti įvairias problemas, su kuriomis susiduria statybos valdymo sritis.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Arlington
August 2019
Dieninės
Ištęstinės
2 - 3 semestrus
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of the Witwatersrand

... [+]

Baigus magistrantūros (statybos) projektų valdymą statybos programoje, yra pasirengusi plačiam aukšto lygio karjeros galimybių spektrui viešajame ir privačiame sektoriuose bei galimybė greitai pereiti prie sudėtingesnių pozicijų pramonėje. Jis taip pat galėtų parengti vieną tolesnio tyrimo metu Ratio ar kitų pagrindinių akademinių institucijų.

[-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
February 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Technical University of Civil Engineering Bucharest

Po pirmosios pakopos studijų (licencijos), Meistras "Energijos efektyvumas pastato sistemų," priduria EEITB inžinieriai įgūdžius, nuodugniai žinių tokiose pagrindinėse sr ... [+]

Po pirmosios pakopos studijų (licencijos), Meistras "Energijos efektyvumas pastato sistemų," priduria EEITB inžinieriai įgūdžius, nuodugniai žinių tokiose pagrindinėse srityse kaip mokslinių tyrimų sukurtas mūsų Fakultetas: energetikos pastatai, komfortą uždaroje aplinkoje, techninių pastato sistemų (vėdinimo, šildymo, šaldymo, elgesys pakavimo įrenginį iš oro, elektros, apšvietimo, sanitarijos, automatinis valdymas, akustika, atmosferos taršos ir filtravimo sistemos, atsinaujinantys energijos šaltiniai). Kursai remiasi tokiomis temomis kaip:

Modernioji techninė termodinamika (suspaudžiamas dujų dinamika, negrįžtamas termodinamika su baigtinio greičio, netradicinius energijos sistemos) Skysčių mechanika (Paribio sluoksnis neramumai, CFD) Elektros energija (teorinė elektrotechnika, elektros sistemos laikinas ir ne sinusoidės režimas) skaitinis modeliavimas ir imitavimas, įrangos ir infrastruktūros sistemų elgesį, eksperimentiniai metodai patogumų sistemų veikimui stebėti sudėtingų sistemų techninis valdymas, atsinaujinančių ir efektyvus energijos, medžiagos, "protingas" įrengimai ir sistemos naudojamos pastatuose su labai mažo energijos suvartojimo, Galios-generatoriniai veiklos vertinimo metodai Įdiegimo sistemos "(auditas ir pastatų energinio sertifikavimo). ... [-]
Rumunija Bucharest
September 2019
Dieninės
2 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Bond University

Ši programa apima platų dalykų statybos praktikos srityje, sutelkiant dėmesį į valdymo ir pristatymo sudėtingų statybos projektų. ... [+]

PATEKIMO REIKALAVIMAI

Užbaigimas Australijos 7 kvalifikacijų sąrangos lygmenį bakalauro laipsnį iš patvirtintos institucijos.

Programos aprašymas

Ši programa apima platų dalykų statybos praktikos srityje, sutelkiant dėmesį į valdymo ir pristatymo sudėtingų statybos projektų. Jame taip pat yra stiprus tvarumo tema suteikiančias jums su skiriamaisiais įgūdžių, kurie yra labai prašoma po ir sukurtos aplinkos apsauga.

Programos struktūra

Ši programa leidžia jums išeiti po keturių dalykų su Universiteto pažymėjimas, po aštuonių asmenų, kurių diplomą arba visiškas 12 dalykai, magistro laipsnį.

Universiteto pažymėjimas Statyba praktika (4) Jūs turite užpildyti šiuos du dalykus:... [-]

Australija Robina
January 2020
Dieninės
72 savaites
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
South Ural State University

Profesinės veiklos objektai: šiluminės ir atominės elektrinės, įmonių energijos tiekimo sistemos, mažos galios objektai, įrenginiai, aukštos temperatūros ir žemos tempera ... [+]

Profesinės veiklos objektai: šiluminės ir atominės elektrinės, įmonių energijos tiekimo sistemos, mažos galios objektai, įrenginiai, aukštos temperatūros ir žemos temperatūros technologijų sistemos ir kompleksai; garo ir karšto vandens katilai skirtingiems tikslams; atominių elektrinių reaktoriai ir garų generatoriai; garo ir dujų turbinos jėgainės, kombinuoto ciklo ir dujų turbinos įrenginiai; suslėgtų ir suskystintų dujų, kompresorių, šaldymo sistemų gamybos įrenginiai; oro kondicionavimo sistemų montavimas; šilumos siurbliai; cheminiai reaktoriai, kuro elementai, elektrocheminiai jėgainės; vandenilio energijos įrengimas; pagalbinė šilumos inžinerija; šilumos ir masės pernešimo įtaisai įvairiems tikslams; šilumos ir elektros tinklai; šilumos inžinerija ir elektrinė įranga pramonės įmonėms; oro kondicionavimo aušinimo skysčių ir darbinių skysčių montavimas; proceso skysčiai, dujos ir garai, tirpalas, kietas ir laisvas korpusas, kaip aušinimo skystis ir darbo jėgos energijos ir šilumos inžinerijos įrenginiai; kuras ir aliejus; norminio ir techninio dokumentavimo ir standartizacijos sistema; sistemos diagnostika ir automatizuota technologinių procesų kontrolė šilumos energetikoje ir šilumos inžinerijoje.... [-]

Rusija Chelyabinsk
September 2019
Dieninės
2 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SRH University Heidelberg

Su mūsų magistrantūros programos projektų valdymo struktūra jums tinka reikalaujančių valdymo užduočių ir lyderio pozicijas statybos ir nekilnojamojo turto srityje. Be sp ... [+]

Inžinerijos ir architektūros mokykla

Su mūsų magistrantūros programos projektų valdymo struktūra jums tinka reikalaujančių valdymo užduočių ir lyderio pozicijas statybos ir nekilnojamojo turto srityje. Be specializuotų žinių, jie ypač mokosi gebėti sistemingai planuoti ir mąstyti apie projektų plėtotę per projekto valdymą ir pastatų valdymą.

perspektyvos

Magistrantūros programa skirta įgyti inžinierių arba verslo administravimo bakalauro studijų programų absolventus, kad jie galėtų atlikti reikalaujančias valdymo užduotis ir vadovaujančias pareigas, nuo projekto kūrimo iki projekto įgyvendinimo ir objektų valdymo.

Pagrindiniai duomenysKalba: vo... [-]
Vokietija Heidelberg
October 2019
Dieninės
Ištęstinės
18 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of British Columbia - Faculty of Applied Science

Inžinerinio vadovavimo meistras (MEL) didelės talpos pastatuose yra skirtas inžinieriams ir architektams, norintiems pakeisti statybos sektorių. ... [+]

* Taikymo sistema atidaroma 2019 m. Sausio 2 d.

Inžinerinio vadovavimo meistras (MEL) didelės talpos pastatuose yra skirtas inžinieriams ir architektams, norintiems pakeisti statybos sektorių. Šios programos absolventai turės techninių ir vadovavimo įgūdžių, norint pagerinti esamų pastatų energinį naudingumą ir kurti integruotas aukštos kokybės energetines sistemas naujiems pastatams.

Energijos vartojimas pastatuose yra reikšmingas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimo veiksnys, todėl itin svarbu kurti energiją taupančius pastatus ir modernizuoti esamus pastatus. Tai augantis sektorius, turintis konsultacijų, statybos, gamybos ir valdymo galimybes. Visų lygių vyriausybės padidins energijos taupymo normas, todėl profesionalams, kurie gali įsitvirtinti kuriant integruotas didelio našumo energetikos sistemas mūsų aplinkoje, reikia profesionalumo.... [-]

Kanada Vancouver
January 2020
Dieninės
12 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Technology Sydney

Šis kursas skirtas specialistams, turintiems investicijų į nekilnojamąjį turtą ir investicijas į nekilnojamąjį turtą, ir absolventus atitinkamose srityse, norinčiose išpl ... [+]

Šis kursas skirtas specialistams, turintiems investicijų ir investicijų, kurie nori patobulinti savo kvalifikaciją ar patirtį, arba tiems, kurie nori patekti į nekilnojamojo turto ir investicijų į nekilnojamąjį turtą sektorių. Pirmaisiais metais studentai supranta, kaip subalansuoti privačius ir viešuosius interesus miesto plėtros srityje, kaip įvertinti nekilnojamojo turto vertę ir kaip įvertinti plėtros galimybes.

Karjeros galimybės apima pozicijas bankų ir vyriausybės instrumentų, nekilnojamojo turto finansavimo, turto valdymo ir plėtros, ir investicijų į nekilnojamąjį turtą.

[-]
Australija Sydney
January 2020
Dieninės
Ištęstinės
2 - 4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Ši kvalifikacija yra skirtas suteikti galimybę absolventams taikyti integruotas specialiųjų žinių / įgūdžių ir pažangios analizė ir problemų sprendimo konkrečiam speciali ... [+]

Ši kvalifikacija yra skirtas suteikti galimybę absolventams taikyti integruotas specialiųjų žinių / įgūdžių ir pažangios analizė ir problemų sprendimo konkrečiam specializacija statybos valdymo, turto ir susijusiose srityse, per dalyvavimą taikomojo mokslinio tyrimo projekto.

kvalifikacijos rezultatai

Vykdyti mokslinius tyrimus ir plėtrą specializuotą plotą ir užsiimti technologijų perdavimo statybos valdymo ir nekilnojamojo turto plėtros srityje.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai ir atrankos kriterijai

BTech: Statybos valdymas, arba lygiavertis kvalifikaciją lygiaverčio standarto ARBA Nacionalinė aukštojo diplomas: statybos Geodezijos arba Statybos priežiūra, plius patvirtintos darbo patirtis ir kiti po diplomo studijas. Studentai atrenkami pagal akademiniais nuopelnais ir patvirtintas studijų sritį.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
February 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad de La Laguna

Ši magistro siekiama mokyti specialistus šių naujų metodų, kurie yra svarbūs šiandien ir pasireiškia kaip vienas iš inovacijų sektoriuose statybos valdymo srityje artimia ... [+]

Statybų sektorius juda į naują koncepciją, kuri reikalauja naujų reikalavimų ir technologinių, socialinių, ekonominių ir aplinkosaugos galimybes. Statybos atrodo susijęs su naujų sąvokų, tokių kaip inovacijų, tvarumo, reabilitacijos ir priežiūros, ir kreipėsi į dizaino ir architektūros ir miestų statybos, industrializacijos ir efektyvumą valdant visą procesą naujomis technologijomis.

Ši magistro siekiama mokyti specialistus šių naujų metodų, kurie yra svarbūs šiandien ir pasireiškia kaip vienas iš inovacijų sektoriuose statybos valdymo srityje artimiausiais metais: INFORMACIJA modelius statybos - BIM (Statybos informacija modeliavimas), integruotos valdymo sistemos, aplinkosaugos vadybos sistemos, sistemos kokybės valdymo, identifikavimo ir rizikos įvertinimo, socialinės ir aplinkosauginės atsakomybės statybos bendrovė, valdymo kontrolės statybos terminai, laikas ir sąnaudų analizė ir diagnostika ,, į pastatų, novatoriškų statybos technologijų pastatų, techninė apžiūra ir audito ir pastatų energinio sertifikavimo, taip pat inovacinių procesų ir naujų tendencijų sektoriaus reabilitacijos reabilitacijos statybos.... [-]

Ispanija Santa Cruz de Tenerife
September 2019
Ištęstinės
1 metai
Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
Skaityti daugiau lietuvių kalba
KTH Royal Institute of Technology

Programa rengia absolventus įvairioms profesijoms, susijusioms su nekilnojamojo turto, vyriausybės ir statybos valdymo sektoriuose. 2015 m. Programa buvo suteikta RICS ak ... [+]

Programa rengia absolventus įvairioms profesijoms, susijusioms su nekilnojamojo turto, vyriausybės ir statybos valdymo sektoriuose. 2015 m. Programa buvo suteikta RICS akreditacija, o tai reiškia, kad programa atitinka aukščiausius nekilnojamojo turto švietimo standartus.

Nekilnojamojo turto ir statybos valdymas KTH

Programos mokymo apima keturias sąlygas dieninių studijų. Pagal programą galima specializuotis: Statybos projektų valdymas, Nekilnojamojo turto plėtra ir žemės teisė, Statybos ir nekilnojamojo turto ekonomika. Keletas sąlygiškai pasirenkamų kursų nekilnojamojo turto plėtros ir žemės teisės specializacija yra mokoma švedų kalba.

Pirmajame semestre daugiausia yra pagrindiniai kursai visiems studentams, po kurių galima specializuotis pagal išsilavinimą ir susidomėjimą. Galutiniame semestre studentai parengs baigiamąjį studijų programą. Diplominis projektas yra išsamus dalyko srities, priklausančios programos taikymo sričiai, studija. Tai suteikia galimybę moksliškai pritaikyti iš kursų įgytas žinias į problemą, pasirinktą atliekant tyrimo profilį. Diplominis projektas gali būti atliekamas Švedijoje arba užsienyje esančioje įmonėje, arba studentai gali savarankiškai dirbti savo pasirinktuose rajonuose, jei jie patenka į kelio tyrimo profilį. Kai baigtas, laipsnį projektas bus pristatytas seminare. Hands-on požiūris į mokymą ir mokymąsi reiškia, kad klasės projektai susideda iš veiklos, kuri bus suteikti studentams su darbu susijusius įgūdžius. Departamentas glaudžius ryšius su pramonės, vietos profesinių organizacijų ir stiprus Alumni tinklo galima universitetas nuolat neatsilikti nuo dabartinių įvykių ir integruoti juos į mūsų kursų pasiūla.... [-]

Švedija Stockholm
August 2019
Dieninės
2 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Į tvarios statybos (MUES) magistras yra oficialus kursas studijoje vienerius metus, kuria siekiama mokyti specialistus tvarumo srityse. ... [+]

Įdiegimas

The Magistro tvaraus pastato (MUES) Tai yra oficialus kursas studijoje vienerius metus, kuria siekiama mokyti specialistus tvarumo srityse.

Kurti tema šiuo metu yra su dideliu susidomėjimu, nes įsigaliojus įvairių nacionalinių ir Europos taisyklių, pavyzdžiui, sistema "Horizontas 2020", Kuris nustatyti naujų pastatų ateitis. Nuo 2020 jis bus privaloma visi nauji pastatai yra pastatai beveik nulinės energijos suvartojimas, Todėl magistro kursas siekiama mokymo kvalifikacijos ir specializuotus specialistus, apimantis šį poreikį. Mokymo turinys, su reikšmingas praktinis krovinioJie siekiama suteikti profesinius įgūdžius studentams reaguoti į esamą ir būsimą paklausos tvarumo ekspertų, Tai aukščiausios pakopos, taip pat skatina pradžią tyrimai karjera, Nukreipiant jį link klausimais, susijusiais su tvarios statybos, labai aktualus daktaro. Gyvenimo Ji apima 3 specializacijas:... [-]

Ispanija A Coruña
September 2019
Dieninės
1 metai
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
European Polytechnical University

Rekonstrukcija ir modernizavimas yra vertinamas atsižvelgiant į ilgaamžiškumo, patikimumo ir geresnių eksploatavimo parametrų energijos vartojimo efektyvumo mikroklimato ... [+]

Meistras pastatų renovacijai ir viešbučiai

Bilieto kaina: dokumentais;

REIKALAVIMAI: pareiškėjai įgytų bakalauro laipsnį dėl civilinės inžinerijos ar panašias programas, aukštojo mokslo, pripažintų ES; Vidutinis įvertinimas diplomo - geras; dokumentas anglų kalbos žinias.

Trukmė: 1,5 akademinių metų (3 semestrai).

DIPLOMAS: Master Renovacija pastatų ir įrenginių.

Ši magistro programa yra skirta baigė inžinieriai išplėsti savo žinias rekonstrukciją ir modernizavimą Pastatų ir įrangos srityje.

Rekonstrukcija ir modernizavimas yra vertinamas atsižvelgiant į ilgaamžiškumo, patikimumo ir geresnių eksploatavimo parametrų energijos vartojimo efektyvumo mikroklimato kontekste.... [-]

Bulgarija Pernik
October 2019
Dieninės
3 semestrus
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
laSalle Barcelona Postgraduate

Atsižvelgiant į darbo koordinuotą intervenciją įvairių agentų, tokių kaip promotoriaus, viešąją ar privatinę klientui, dizainerio, statybos vadovas, statybininkas, pramon ... [+]

Atsižvelgiant į darbo koordinuotą intervenciją įvairių agentų, tokių kaip promotoriaus, viešojo ar privataus kliento, dizaineris, statybos vadovas, statybininkas, pramonės ir būtina įsikūnijimas Viešasis administravimas. Šia prasme, statybos pramonei buvo reiklus specialistas, turi susidarymą, kuri suburs pažinimo visų šių veiksnių sritis ilgą laiką.

Švietimo pamatai teikia technines universitetinių studijų šioje srityje (inžinerija ir techninės architektūros ir didesnis) ar iš jų programų nebūtų įtraukti integruotą valdymą statybos proceso. Šiame kontekste in integruotos Statybos vadybos magistras suteikia griežtą mokymus statybos sektoriaus darbo rinkos poreikius, pabrėžiant mokymosi procesas supaprastinta ir paspartinta visapusišką valdymą visą kūrimo procesą.... [-]

Ispanija Barcelona
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba