Filter
Magistro laipsniai
Jungtinės Amerikos Valstijos New Jersey Studijų tipas: Visi Tempas: Ištęstinės

Ieškoti Ištęstinės studijos magistro programų - Sveikatos apsaugos administravimo studijos - jungtinėse Amerikos New Jersey Jungtinės Amerikos Valstijos 2019

Meistras lygio tyrimai apima specializuotą studiją dėl mokslinių tyrimų ar profesinės praktikos srityje srityje. Uždirbti magistro laipsnį rodo aukštesnio lygio meistriškumą tema. Uždirbti magistro laipsnį gali trukti nuo vienerių metų iki trejų ar ketverių metų. Prieš galite pereiti, paprastai turite parašyti ir apginti disertaciją, ilgai popieriaus tai yra jūsų specializuotų mokslinių tyrimų kulminacija.

Magistro laipsnį Sveikatos administracija taikoma daugelyje darbo specialistų iš slaugytojų, vaistininkams ir kitų sveikatos priežiūros pozicijų įvairovė. Programa papildo esamus klinikinius įgūdžius kartu su ekspertų lygio verslo ir organizacinių vadovavimo žinių, įgūdžių, siekiant padėti jums tapti efektyvesnis sveikatos priežiūros vadybininkas.

JAV išlieka populiariausia pasaulyje vieta užsienio studentams. Universitetai JAV dominuoja pasaulio reitingą ir šalis taip pat siūlo platų įdomių studijų vietose. Valstybinis universitetas sistemos yra iš dalies subsidijuoja valstybės vyriausybės, ir gali turėti daug miesteliai išplito visame valstybės, su šimtais tūkstančių studentų.

Prašyti daugiau informacijos apie Ištęstinės studijos magistro studijas - Sveikatos apsaugos administravimo studijos - jungtinėse Amerikos New Jersey Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Sveikatos apsaugos administravimo studijos, New Jersey

Kean University

Viešojo administravimo magistras: Sveikatos paslaugų administracija programa rengia absolventus valdymo pozicijas sveikatos priežiūros paslaugų organizacijoms. Įgūdžių ir ... [+]

Viešojo administravimo magistras: Sveikatos paslaugų administracija programa rengia absolventus valdymo pozicijas sveikatos priežiūros paslaugų organizacijoms. Įgūdžių ir žinių, reikalingų veiksmingai atlikti, kaip sveikatos priežiūros paslaugos administratoriai įgyjamos tiek klasėje ir laukuose. Ši programa tinka tiems, šiuo metu dirba sveikatos organizacijų ir tiems, kurie nori patekti į sveikatos paslaugos administravimo srityje.

Norėdami sužinoti daugiau apie Viešojo administravimo magistras: Sveikatos paslaugų administracija programą, apsilankykite http://grad.kean.edu/masters-programs/health-services-administration.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos New York Union
Rugsėjis 2019
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba