Filter
Magistro laipsniai
Vengrija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Technologijų studijos Vengrijoje - 2019

Magistro diplomas yra suteikiamas sėkmingai antrosios pakopos studijas pabaigusiems specialistams. Tam kad studentams būtų suteiktas magistro laipsnis, jiems paprastai reikia sėkmingai pabaigti nuo 12 iki 18 akademinių studijų dalykų. Šio tipo studijos paprastai yra pabaigiamos magistrinio darbo gynimu arba baigiamaisiais studijų egzaminais.

Technologijų studijos yra kuriamos tiems studentams, kurie ypatingai domisi naujų produktų bei procesų, kurie susiję su technologijomis, vystymu ir kūrimu. Šias studijas pasirinkę studentai studijų metu mokosi, kaip savo inžinerijos ir technologijų žinias pritaikyti praktinėse darbo su technologijomis situacijose. Tad technologijų magistro studijos studentams gali atverti iš tiesų dinamiškos, labai įdomios ir pelningos karjeros galimybių.

Vengrija išėjimo į jūrą šalis Vidurio Europoje. Jis įsikūręs Karpatų baseine ir ribojasi su Slovakijos šiaurėje, Ukrainos ir Rumunijos įstojimą į rytus, Serbijos ir Kroatijos pietuose, Slovėnija į pietvakarius ir Austrijos į vakarus.

Geriausios magistro studijos - Technologijų studijos Vengrijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Technologijų studijos, Vengrija

EIT Digital Master School

Duomenys gausu. Socialinės žiniasklaidos priemonės, gamybos sistemos, medicinos prietaisai, logistikos paslaugos ir daugybė kitų kasdien generuoja petabitus. Turėdami dau ... [+]

Kodėl verta studijuoti „Data Science“ (DSC) „ EIT Digital Master School ?

Gausite išsamių techninių įgūdžių keičiamuose duomenų rinkimo metoduose ir duomenų analizės metoduose . Jūs išmoksite, kaip naudoti ir kurti įrankių ir technologijų rinkinį, skirtą duomenų surinkimui, apdorojimui, saugojimui, perdavimui, analizei, vizualizacijai ir susijusioms sąvokoms (pvz., Duomenų prieigai, duomenų kainodarai ir duomenų privatumui).

Mokymo programa apjungia techninį pagrindą „Duomenų mokslai“ („Technikos pagrindinė 75%“) su maža „ Inovacijų“ programa

Kaip programa yra struktūrizuota?

Studentai mokosi dviejose skirtingose Europos šalyse .Baigę absolventai gauna du magistro laipsnius iš dviejų universitetų, kuriuos jie studijuos, ir Europos inovacijų ir technologijų instituto (ETI) išduotą pažymėjimą.Pirmieji metai yra panašūs visuose įėjimo punktuose. Visi studentai dalyvauja 3 dienų verslo iššūkyje skaitmeninių naujovių srityje .2 savaičių vasaros mokykla nuo pirmųjų metų iki antrųjų metųAntrus metus siūloma specializacija ir baigimo projektas. Baigiamasis projektas apima stažuotę įmonėje ar mokslinių tyrimų institute ir baigia magistro baigiamąjį darbą su stipriais inovacijų ir verslumo aspektais.... [-]
Vengrija Budapest
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba