Magistro laipsnis - Turizmo ir svetingumo studijos Honkonge

Peržiūrėti magistro studijų programas - Turizmo ir svetingumo studijos Honkonge - 2018

Turizmo ir svetingumo studijos

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie nori pagilinti savo bakalauro metu įgytas tam tikros srities žinias ir įgyti specializuotą išsilavinimą. Didžiąją daugumą magistro studijų programų studentams siūlo viešieji ar privatūs viso pasaulio universitetai.

Honkongas, rasti pietinėje pakrantėje, Kinija, šalis yra viena iš dviejų specialių administracinių regionų Kinijos Respublikos. Honkongas 's aukštojo mokslo dedamas į Anglijos struktūrą, taip pat tarptautinių sistemų. Ją valdo šalies 's švietimo biuro.

Geriausios magistro studijos - Turizmo ir svetingumo studijos Honkonge - 2018

Skaityti Daugiau

Master Of Science (MSC) Tarptautinėje Turizmo Ir Konferencijų Valdymo

The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management
Su bendrabučiu Dieninės 12 mėnesių September 2018 Honkongas Kovlunas

Mokslas (magistrantūros) Tarptautinės turizmo ir konferencijų vadybos magistras rengia studentų žinias ir vadovavimo įgūdžius maišymo strateginių perspektyvų veiksmingų diegimas turizmo ir konferencijų sektoriuose. [+]

[-]

Master Of Science (MSC) Tarptautinės Svetingumo Vadybos

The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management
Su bendrabučiu Dieninės 12 mėnesių September 2018 Honkongas Kovlunas

Mokslo (MSC) Meistras Tarptautinės svetingumo vadybos yra skirta kurti tarptautinius vadovus, pedagogus ir mokslininkus, pasaulio svetingumo industrijos. Mes tai darome siūlydami unikalios akademinės iššūkį į taikomuosius ir praktinio kontekste, padėti studentams imtis ko jie išmoko iš klasės į darbo vietoje. Strateginis mąstymas, problemų sprendimo, sprendimų priėmimo ir vadovavimo iššūkius keletas įgūdžių Mes siekiame sukurti, kartu su pagerinti jų supratimą apie svetingumo industrijos. [+]

Mes tai darome siūlydami unikalios akademinės iššūkį į taikomuosius ir praktinio kontekste, padėti studentams imtis ko jie išmoko iš klasės į darbo vietoje. Strateginis mąstymas, problemų sprendimo, sprendimų priėmimo ir vadovavimo iššūkius keletas įgūdžių Mes siekiame sukurti, kartu su pagerinti jų supratimą apie svetingumo industrijos.

[-]

Master Of Science (MSc) Pasaulio Svetingumo Versle

The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management
Su bendrabučiu Dieninės 1.5 metų September 2018 Honkongas Kovlunas

Svetingumas yra vienas iš sparčiausiai augančių ir dinamiškiausių sektorių pasaulio verslo ir pramonės specialistų reikalauja 21-ojo amžiaus įgūdžių rinkinį, kad išliktų konkurencinga. [+]

Pasaulyje, kuris tapo labai prijungtas, jis yra gyvybiškai svarbus ateities lyderiai turi stiprią tarptautinę perspektyvą ir išsamų supratimą apie kultūros panardinant raktas į holistinį požiūrį į pasaulio svetingumo versle.

Tai pirmas kartas, kai šios trys institucijos, atstovaujančios geriausias Rytuose ir geriausias iš Vakarų, kurie prisijungė rankas padėti apibrėžti pasaulio svetingumo vystymosi ateitį.

[-]