Magistro laipsnis - Turizmo ir svetingumo studijos Norvegijoje

Peržiūrėti magistro studijų programas - Turizmo ir svetingumo studijos Norvegijoje - 2019

Turizmo ir svetingumo studijos

Meistras 's laipsnis yra antrosios pakopos akademinis laipsnis. Vienas turi jau turėti bakalauro laipsnį kreiptis meistras 's programos. Dauguma meistras 's studijų programą reikės studentams baigti magistro ' s darbą arba mokslinių tyrimų popieriaus.

Norvegija (Norge) yra vakarinėje, šiauriausias - ir iš tiesų rytus - iš trijų Skandinavijos šalyse. Norvegija yra gerai žinomas dėl savo nuostabios ir įvairus gamtovaizdis. Į vakarus nuo šalies fiordai yra ilgas siauras įvadai, šonuose iš abiejų pusių aukšti kalnai, kur jūra prasiskverbia toli nuo pakrantės. Galutinė atsakomybė už švietimo tenka Norvegijos ministerijos švietimo ir mokslinių tyrimų.

Geriausios magistro studijos - Turizmo ir svetingumo studijos Norvegijoje - 2019

Skaityti Daugiau

Turizmo studijų magistras

UIT The Arctic University of Norway
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų January 2019 Norvegija Alta Tromsø + 1 daugiau

Turizmo studijų programos magistras skirtas parengti studentus karjeros pradžioje arba pozicijas komercinėse, viešosiose ar ne pelno organizacijose, kurios teikia lankytojų paslaugas vietos, nacionaliniu ar tarptautiniu lygiu. Programa taip pat suteikia studentams būtinus akademinius pagrindus, norint pereiti prie doktorantūros. [+]

Turizmo studijų programos magistras skirtas parengti studentus karjeros pradžioje arba pozicijas komercinėse, viešosiose ar ne pelno organizacijose, kurios teikia lankytojų paslaugas vietos, nacionaliniu ar tarptautiniu lygiu. Programa taip pat suteikia studentams būtinus akademinius pagrindus, norint pereiti prie doktorantūros.

Programos aprašymas

Turizmas yra vis svarbesnis pasaulinis reiškinys, kuris apima socialines, kultūrines, ekonomines, politines ir aplinkosaugines galimybes ir iššūkius. Išplėstinė ekonomika leidžia žmonėms dažniau ir ilgesniais atstumais keliauti kraštovaizdžiu, miesteliais, kultūromis ir tautomis. Globalizacija ir technologijų plėtra leidžia padidinti judumą, taigi ir turizmo veiklą. Turizmo plėtra ir augimas taip pat kelia grėsmę ekologijos tvarumui klimato kaitos epochoje.... [-]