Filter
Magistro laipsniai
Norvegija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Turizmo ir svetingumo studijos Norvegijoje - 2019

Meistras 's laipsnis yra antrosios pakopos akademinis laipsnis. Vienas turi jau turėti bakalauro laipsnį kreiptis meistras 's programos. Dauguma meistras 's studijų programą reikės studentams baigti magistro ' s darbą arba mokslinių tyrimų popieriaus.

Norvegija (Norge) yra vakarinėje, šiauriausias - ir iš tiesų rytus - iš trijų Skandinavijos šalyse. Norvegija yra gerai žinomas dėl savo nuostabios ir įvairus gamtovaizdis. Į vakarus nuo šalies fiordai yra ilgas siauras įvadai, šonuose iš abiejų pusių aukšti kalnai, kur jūra prasiskverbia toli nuo pakrantės. Galutinė atsakomybė už švietimo tenka Norvegijos ministerijos švietimo ir mokslinių tyrimų.

Geriausios magistro studijos - Turizmo ir svetingumo studijos Norvegijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Turizmo ir svetingumo studijos, Norvegija

UIT The Arctic University of Norway

Turizmo studijų programos magistras skirtas parengti studentus karjeros pradžioje arba pozicijas komercinėse, viešosiose ar ne pelno organizacijose, kurios teikia lankyto ... [+]

Turizmo studijų programos magistras skirtas parengti studentus karjeros pradžioje arba pozicijas komercinėse, viešosiose ar ne pelno organizacijose, kurios teikia lankytojų paslaugas vietos, nacionaliniu ar tarptautiniu lygiu. Programa taip pat suteikia studentams būtinus akademinius pagrindus, norint pereiti prie doktorantūros.

Programos aprašymas

Turizmas yra vis svarbesnis pasaulinis reiškinys, kuris apima socialines, kultūrines, ekonomines, politines ir aplinkosaugines galimybes ir iššūkius. Išplėstinė ekonomika leidžia žmonėms dažniau ir ilgesniais atstumais keliauti kraštovaizdžiu, miesteliais, kultūromis ir tautomis. Globalizacija ir technologijų plėtra leidžia padidinti judumą, taigi ir turizmo veiklą. Turizmo plėtra ir augimas taip pat kelia grėsmę ekologijos tvarumui klimato kaitos epochoje.... [-]

Norvegija Alta Tromsø
August 2019
Dieninės
2 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba