Magistro programa gaziantep Turkija

Geriausios Magistro programos gaziantep Turkija 2018

Magistras

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurias gali rinktis jau bakalauro studijų laipsnį įgiję studentai. Magistro studijos vidutiniškai trunka iki dvejų akademinių metų. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos į magistro studijų programas paprastai yra įtraukiami nuo 36 iki 54 akademinių kreditų.  

Po uždirbti bakalauro laipsnį, daugelis studentų nuspręsti padidinti savo patirtį ir išsilavinimą, vykdant magistras. Magistro gali užtrukti apie dvejus metus uždirbti, ir yra siūlomi daugelyje skirtingų sričių, kad studentai gali rasti daug dėmesio, kad dirba jiems ir jų tikslus programas.

 

Universitetai Turkijoje suteikti arba du arba keturis metų ugdymo studijas, o studijų programos naujausia mažiausiai dvejus metus. Yra apie 820 aukštojo mokslo institucijų Turkijoje įskaitant 76 universitetų, kurių bendras studentų studijuoja daugiau nei 1 mln. Švietimo kokybė Turkijos universitetuose labai skiriasi, kai teikiant švietimą ir paslaugos lygiavertė su tarptautiniu mastu pripažintų mokyklų.

Gaziantepas yra su ilga istorija miesto, nes tai vienas iš seniausių nuolat apgyvendintų miestų Žemėje, pažintys nuo 3650 pr. Yra dvi viešas ir privatus universitetas.

Rasti magistro programų gaziantep Turkijoje 2018

Skaityti Daugiau

Ekonomikos Magistras

Zirve University
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 4 semestrus September 2018 Turkija Gaziantepas + 1 daugiau

Graduate Management Admission Test arba Ekonomika magistrantūros programa yra sukurta siekiant suteikti studentams pažangios žinių ekonomika. [+]

Programos aprašas

Zirve universitetas yra didžiuojamės galėdami pristatyti savo magistro laipsnį ekonomikos. Ekonomika yra mokslinis tyrimas, kaip naudoti išteklius geriausiu įmanomu būdu. Ekonomika dėmesys skiriamas išteklių socialinio pasaulio naudojimui; asmuo, įmonė, o per rinkose. Vyriausybės politikos poveikis yra ypač svarbūs.

Ekonomika Magistro programa Zirve universiteto siekiama parengti absolventus karjeros verslo, valdžios, arba siekiant tolesnės pažangos akademinės. Sėkminga studentų bus įvaldyti ekonominę teoriją apie aukšto lygio, išmoks taikyti teoriją atsakyti taikomųjų ekonominius klausimus, ir išreikšti ir paaiškinti juos rasti žodžiu ir raštu.... [-]