Filter
Magistro laipsniai
Rusija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Tvarumo studijos Rusijoje - 2019

Meistras lygio tyrimai apima specializuotą studiją dėl mokslinių tyrimų ar profesinės praktikos srityje srityje. Uždirbti magistro laipsnį rodo aukštesnio lygio meistriškumą tema. Uždirbti magistro laipsnį gali trukti nuo vienerių metų iki trejų ar ketverių metų. Prieš galite pereiti, paprastai turite parašyti ir apginti disertaciją, ilgai popieriaus tai yra jūsų specializuotų mokslinių tyrimų kulminacija.

Tvarumo akademinės studijos studentams iš tiesų gali atverti kelius į ypatingai įdomią bei dinamišką karjerą, kuri jiems taip pat gali suteikti galimybių pakeisti savo ir ateities kartų gyvenimą. Tvarumas bei jo svarba šiuolaikinės visuomenės sveikatai bei aplinkosaugai skatina nuolatines diskusijas šia tema, į kurias įsitraukia daugybė viso pasaulio mokslininkų, verslo lyderių bei visuomenininkų.

Rusija ir taip pat oficialiai žinoma kaip Rusijos Federacijos, yra šiaurinėje Eurazijos šalis. Švietimas Rusijoje Didžiąją dalį valstybės ir reglamentuoja Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija. Rusijoje, ji užima apie 70% mokymo laiko už kontaktinius pamokas su mokytoju, poilsio 30% darbo krūvis yra skirti nepriklausomą tyrimą medžiagos.

Geriausios magistro studijos - Tvarumo studijos Rusijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Tvarumo studijos, Rusija

Peoples’ Friendship University of Russia

Kapitono programos tikslas yra parengti aukštos kvalifikacijos specialistus, turinti teorinių žinių ir praktinių įgūdžių, į gamtos ekonomikos valdymo srityje. ... [+]

Meistras Ekonomikos gamtos išteklių valdymas

Mokymosi laikotarpis: 2 metai ECTS kreditai: 120 Kalba: Lietuvių

Programos aprašymas

Kapitono programos tikslas yra parengti aukštos kvalifikacijos specialistus, turinti teorinių žinių ir praktinių įgūdžių, į gamtos ekonomikos valdymo srityje.

Modernus ekspertas ekonomikos gamtos išteklių valdymą turi gerus šansus užimtumą darbo rinkoje, turi platų nustatytus profesinius gebėjimus. Tarp jų ekonominiai vertinimai gamtos išteklių kokybę, ekonominius skaičiavimus resursai, priklausomai nuo jų būklės ir paklausos įvertinimo ekonomikos žalą gamtos naudoti ir ekologinių rizikos laukinės gamtos valdymo, apmokestinimo sferoje laukinės gamtos valdymo, ekologinės apskaitos ir atskaitomybės, ir ekologiška valdymas taip pat.... [-]

Rusija Moscow
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba