Magistro laipsnis - Vadyba Kazachstane

Peržiūrėti magistro studijų programas - Vadyba Kazachstane - 2018/2019

Vadyba

Magistro laipsnis yra akademinis laipsnis, suteikiamas asmenims, kurie sėkmingai žyminčių aukštesnio lygio kompetenciją. Yra dviejų pagrindinių tipų Masters - mokoma ir moksliniai tyrimai.

Kazachstano Respublika yra šalis Centrinėje Azijoje. Tai didžiausia išėjimo į jūrą šalis. Švietimo sistema yra universali ir privaloma. Jis yra padalintas į 3 fazes: pirminių formų (1-4), pagrindinį (5-9 formos) ir aukštesniojo lygio vadovų ugdymas (formos tapo 10 - 11 arba 12).

Geriausios magistro studijos - Vadyba Kazachstane - 2018/2019

Skaityti Daugiau

Meistras valdymo

Suleyman Demirel University - Kazakhstan
Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Kazachija Almaty

Magistras vadybos Suleyman Demirel universiteto dėmesys skiriamas pristatyti didelį profesines žinias individualaus ir organizacinio lygio, teikiant išsamią ir ateitį orientaciją, kad suteikiančias absolventai tirti, stebėti, analizuoti ir priimti veiksmingus sprendimus, susijusius su sudėtingais klausimais, su kuriais susiduria modernus vadovas. [+]

Remiantis į Verslas, Ekonomika ir informatikos mokykla, Vadybos katedra yra tarptautiniu mastu pripažintas kompetencijos centras mokymo, mokslinių tyrimų ir konsultavimo plačiąja srityje valdymą.

Mes siūlome studentams įvairaus amžiaus ir išsilavinimo galimybę įgyti gerbiamas universiteto Kazachstano kvalifikaciją. Mes turime tam tikrų mokslinių tyrimų stipriąsias tarptautinio verslo ir strategija, inovacijų ir verslininkystės, žmogiškųjų išteklių valdymo valdymą. Mes jungiame akademinius stipriąsias ir tarptautinę reputaciją pagrindinis aukštosios mokyklos vienoje iš Kazachstano geriausių universitetų su praktinių privalumų vakaro mokymo. Visi mūsų akademinio personalo yra aktyvūs mokslininkai, taip pat entuziastingi mokytojai, ir reguliariai skelbia pažangiausius straipsnius pirmaujančių pasaulio žurnaluose. ... [-]