Filter
Magistro laipsniai
Naujoji Zelandija Studijų tipas: Nuotolinis mokymas Tempas: Visi

Peržiūrėti visas Nuotolinis mokymas magistro studijų programas - Vadyba - Naujojoje Zelandijoje - 2019

Magistro laipsnis yra akademinis laipsnis, suteikiamas asmenims, kurie sėkmingai žyminčių aukštesnio lygio kompetenciją. Yra dviejų pagrindinių tipų Masters - mokoma ir moksliniai tyrimai.

Nors nuotolinio mokymosi kursai yra dėl datos, turi būti laikomasi, yra Pasakų spręsti laikymosi, kada galite atlikti užduotis, kai mokosi nuotoliniu būdu. Su interneto galimybe, galite išeiti iš grupės diskusijų, kaip reikalaujama grįžti į darbą ir tada prisijungti po darbo, jei reikia. Nuotolinio mokymosi kursai gali būti imtasi bet kokia vieta jūs turite prieigą prie interneto. Jūs netgi galite užpildyti klases iš interneto lounge bet visame pasaulyje viešbutį, jei jums reikia atostogų.

Naujoji Zelandija yra salų valstybė pietvakarinėje Ramiojo vandenyno. Šalis geografiškai apima dvi pagrindines landmasses - kad Šiaurės ir Pietų salų - ir daug mažesnių salų. Užsienio studentai turi turėti studento vizą ir pagrįstą grynųjų pinigų išleisti, kad būtų atlikti studijų kursą Naujosios Zelandijos pagrįstas švietimo įstaigos. Naujosios Zelandijos švietimo įstaigos informuos atitinkamas imigracijos institucijoms, jei studentas nustoja dalyvauti jų mokosi kursuose, kurie po to gali sustabdyti ar nutraukti šią studentas 's vizos. Švietimo įstaigos taip pat dažnai keičiasi šia lankomumo ir lankomumo duomenis elektroniniu būdu su kitų valstybinių tarnybų, atsakingų už mokinių pagalbą.

Jau šiandien pradėkite ieškoti savo Nuotolinis mokymas Geriausios magistro studijų programos - Vadyba - Naujojoje Zelandijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Vadyba, Naujoji Zelandija, Nuotolinis mokymas

Massey Business School

Vadybos magistras yra profesinė kvalifikacija, sukurta siekiant padidinti jūsų verslo žinias, kad padėtų jums judėti aukštesnėje karjeros hierarchijoje, arba pakeisti kar ... [+]

Atlikite kitą žingsnį

Vadybos magistras yra profesinė kvalifikacija, sukurta siekiant padidinti jūsų verslo žinias, kad padėtų jums judėti aukštesnėje karjeros hierarchijoje, arba pakeisti karjerą.

Vadovybė apima ir galimybę dirbti savarankiškai ir priimti valdymo sprendimus, bet ir sugebėti dirbti su žmonių komandomis. Šie žmonės gali būti jūsų organizacijoje arba išorės klientai ir suinteresuotosios šalys. Vadybos magistro studijų programa bendradarbiauja su jumis, kad padėtų plėtoti šiuos įgūdžius ir specializuotus verslo gebėjimus.

Tai yra aktuali, šiuolaikinė kvalifikacija, unikalus kursų pagrindas, kuriame daugiausia dėmesio skiriama pagrindiniams verslo bendravimo įgūdžiams, dabartinių verslo klausimų suvokimui ir pagrindinių pasirinktų pagrindinių dalykų klausimams. Tai suteikia jums tvirtą žinių bazę, kuri gali būti naudojama jūsų konkrečiose dominančiose srityse.... [-]

Naujoji Zelandija Palmerston North Auckland Wellington
Liepa 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
18 - 60 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba